tüpbebek için ilaç raporunu nerden aldınızzz

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve fakelove tarafından 26 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : fakelove
  1. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba ben bugün özel birhastaneye gittim tüpbebek yaptırmak içinnn ama dr ilaç raporunu kendisiniz veremediğini söyledi ve tüpbebek raporunu çıkarttığım yerden ilaç raporumuda çıkartmamı istedi bende üniversite hastanesienden çıkartmıştım raporu ve ilaç raporunu istediğimde tüpbebeği orda yaptırırsam raporu vrebeliceklerni özel hastanede yaptırırsam raporu vermicekelerini söylediler

Son düzenleme: 19 Şubat 2010
  2. 26 Mayıs 2009
  3. hunterone

hunterone Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öyle bir şey yok raporu aldıysan bu rapor 1 ay ilaç için geçerli, tüp bebek için bir yıl geçerli,
    sen özel tüp bebek doktoruna yazdır ilaçları eczaneye gir raporunla alırsın ilaçlarını ben öyle yaptım, o raporundan diğer örneği de özel hastaneye götür indrimini yaptır.

4. 26 Mayıs 2009
  5. gelincik238

gelincik238 Şükürler Olsun Mevlaya... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Mrb canım. aynı sorunu bende yaşadım. kayseride oturuyosun sanırım. erciyes üniversitesi raporu veriyor ilaç raporunu orda tedavi olmazsan vermiyor. ancak başka şehirden başka bir hastaneden alabilirsin.onuda almak ayrı bi sorun tabi.ben yoruldum bıraktım rapor almayı. ilaçların fiyatıda kullanma dozuna göre tedavi protokoluna göre değişir.benimkiler 1500 civarı tutuyor raporsuz.

6. 26 Mayıs 2009
  7. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ............

Son düzenleme: 19 Şubat 2010