tüpbebek raporu ile tüpbebek yaptıranlar...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve fical tarafından 4 Haziran 2009 başlatılmıştır.

4 Haziran 2009
    Konu Sahibi : fical
  1. fical

fical belki bir gün.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar sizden ricam şudur tüpbebek raporu ile hangi hastaneye gittiniz ve başarılı oldunuz hangi hastaneyi tavsiye edersiniz rapor çıkardım merkez araştırıyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum sevgilerimle...

2. 4 Haziran 2009
  3. fical

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bakıyorsunuz yazmıyorsunuz neden bilginizi paylaşmıyorsunuz bu kadar zormu yazmak ????

4. 4 Haziran 2009
  5. angel_78

angel_78 bigün mutlaka...:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canim ben heyet raporu çikardim.istanbul tüp bebek merkezinde tedavimi oldum.doktorum aret beydi.745 tl tüp bebek ücreti.ilaçlarimda 1000 tl.ilk denememdi.suan 10 haftalik hamisim::) darisi basina insallah..

6. 4 Haziran 2009
  7. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bende aynı şeyi merak ediyordum canım.böyle bir konu açtığın için sağol.arkadaşlar yazarsanız gittiğiniz merkezleri ve fiyatlarını çok mutlu olurum bende.benim için bursa da olabiliropuyorumnanaktan

8. 4 Haziran 2009
  9. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.320
    Ödül Puanları:
    163
    merhaba canım.bende ilk denememi memorialde raporlu yaptırdım.ama şimdi memorialde rapor geçmiyor çok iyi bir hastane ben çok memnun kaldım.rapor olmamasına rağmen ben yine orayı tercih ediyorum 2.tedavimdede.çünkü merkez çok önemli rapor geçiyor diye ist.tüp bebek merkezinle görüşme yaptım dr.iyi bir elektrik alamadım.kararı memorialde aldım.birde emekli sandığı olunca durum değişiyor 740 ödemiyorsun yani yaklaşık ilaçlarla 2.5 tutuyor.

10. 4 Haziran 2009
  11. fical

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim cnm cevap yazdığınız için sonuçta fikirlere ve tecrübelere dayanıyor tüpbebek yaptırmak diğer arkadaşlar fikirlerinizi ve tecrübelerinizi bekliyorum..

12. 6 Haziran 2009
  13. sevgi txuxrksever

sevgi txuxrksever Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm bende eğitim araştırma hastanesinden raporumu aldım.istanbul özel umut tüp bebek merkezinde yaptırdım ve çok şükür ilk denemede tuttu.hastaneye 800 tl verdik.1000 tl de ilaçlar tuttu.ben çok memnun kaldım.inşallah herkes benim gibi mutlu sonuca ulaşır.
    SEVGıLERıMLE..

14. 7 Haziran 2009
  15. nurtii

nurtii Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    Bende raporumu alınca umut tÜp bebekte denemmemı yapıcam sevgı tebrık ederım rabbım saĞlıkla ve hayırlısı ıle kucaĞına almayı nasıp etsın ınŞallah
    enver beyde mı tedavı gÖrdÜn ben kendısınden Çok memnunum ve sorun ne ıdı ben pko luyum 2 doĞal 1 aŞılama ıle 3 gebelıĞım var ama 3.nÜde 7-8 haftalar arası kaybettım Şımdı enver bey tÜp bebek dedı bakalım hayırlısı rapormu elıme alır almaz baŞlıcam allahın ıznıyle...

16. 7 Haziran 2009
  17. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    arkadaşlar yolunuz açık ols.............rabbım kolaylıklar versınnnnnnnnnnnn

18. 7 Haziran 2009
  19. boncukboncuk

boncukboncuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Ben ıstanbul Eurofertil hastanesinde ilk tüp bebek tedavimi yaptırdım. Embriyo yerleştirilinceye kadar iyilerdi ama gerisine karışmıyorlar. Benim çok fazla kanamam olduğu halde kıllarını kıpırdatmadılar. O yüzden bundan sonraki tedavilerimi asla orda yapmayı düşünmüyorum