tüpbebek sonrası göğüste hassasiyet azaldı mı ?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve cengaver tarafından 5 Şubat 2009 başlatılmıştır.

5 Şubat 2009
    Konu Sahibi : cengaver
  1. cengaver

cengaver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar 1 Şubatta 4.microyu denedik.13 şubat test günüm.Ama artık göğüste nerdeyse diç hassasiyet kalmadı sadce kasıklarımda ve belimde ara ara ağrım var.yine mi olmadı ya.çok üzülüyorum.sizde tüp bebek denemesi sonrası göğüste hassasiyet azalmasına rağmen haimle kalan var mı çok merak ediyorum.nolur cevap verinnnnnn

2. 5 Şubat 2009
  3. hoho

hoho Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cengaver benim ilk denemem. 31 ocak'ta transfer oldu 3 embriyom. inşallah 12 şubat'ta alacağım sonucu.
    benim de fazla belirtim yok. belimde kasıklarımda bazen az ağrı var ama göğüslerimde neredeyse hiç hassasiyet kalmadı. yumurta toplamaya kadar dokunamıyordum bile.üstelik hem estrofem (östrojen hapı) hem de günde 9 tane progestan hapı alıyorum. zaman geçtikçe korkularım artıyor ama ümitsizliğe kapılmadan beklemeye devam ediyorum.
    Allah'ım hepimize hayırlısını versin inşallah.

4. 6 Şubat 2009
  5. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım valla benim yumurta toplamadan önce ağrımaya başlamıştı bugün 7.günüm daha şiş ve ağrıyor ama benim adet öncesi de aynı böyle oluyor tutup tutmadığını bilmiyorum

6. 6 Şubat 2009
  7. cengaver

cengaver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    anladım canım ya ben sadce jel kullanıyorum.dediğin gibi tüm hassasiyet gitti bu da benim ödümü koparıyor.evet toplama işlemine kadar çok acıyordu.ama en büyük belirtilerden biri bu diye biliyorum hassasiyet.umarım öyle değildir çok korkuyorum ben ya
    umarım tecrübeli arkadaşlar bilgilendirir

8. 6 Şubat 2009
  9. cengaver

cengaver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    adet öncesiyle benzerlik taşıyor diye biliyorum belirtiler sen şanlısın o zaman canım ya hayırlsı bakalım

10. 6 Şubat 2009
  11. cengaver

cengaver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar nolur yazar mısnız tecrübelerinizi lütfen

12. 9 Şubat 2009
  13. ARAY

ARAY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım etrofem hapını doktor sana niçin verdi .bende kullanıyorum rahim ince diye.benim korkulu günüm yarın çok stresliyim uyumak istemiyorum.umutlarım ya yeşerecek yada bitecek aman allahım ne kadar kötü.bana tedavi süreci zor gelmiyor 12 .gün sendromu anlarsın

14. 9 Şubat 2009
  15. hoho

hoho Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aray canım,

bugün senden gzüel haberler bekliyoruz inşallah.
    hayırlısıyla pozitif sonucu ver bizlere de moral olsun
    estrofem hapını bilemiyorum doktor neden verdi ama eğer pozitif çıakrsa kullanımı kesmem gerekiyormuş, sadece onu söyledi
    sanırım bir önlem olarak verdi
    bir de benim 2 düşüğüm var, ondan da olabilir.
    hadi senden gzüel haberler gelsin de hep beraber halay çekelim :)

16. 9 Şubat 2009
  17. ARAY

ARAY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim sounda allahım sesimizi duydu ve hamileyimmmmmmm.tek şüphem sevincime ket vuran degerim düşük 52.inşallah ikiye katlar.darısı başına derviş demişse çıkar sende hamilesin bence.sizleri çok seviyorum üzüntümü de sevincinide paylaşabilmek ne güzel bir duygu allahımmmm

18. 9 Şubat 2009
  19. hoho

hoho Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim. Ben de sizleri çok seviyorum. Bu günlerimde iyi ki varsınız. İnsanın sevincini de üzüntüsünü de aynı duyguları yaşayan, birbirini anlayan insanlarla paylaşabilmesi çok güzel :) Allahım isteyen herkesi meleklerine kavuştursun inşallah.