tüpler tıkalı olup, tüp bebek için tüplerini aldıran varmı?

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve phaselis tarafından 18 Aralık 2009 başlatılmıştır.

18 Aralık 2009
    Konu Sahibi : phaselis
  1. phaselis

phaselis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşlar benim tüplerimin ikiside tıkalı.bazı sitelerde tüp bebek yapılırken daha iyi tutunabilmesi için tüplerin alınmasında fayda var deniyor.bu nedenle tüplerini aldıran varsa lütfen cevap yazsın.bana biraz riskli geldi.birde laparaskopi adetin kaçıncı günü yapılıyor bilen varmı?

2. 23 Aralık 2009
  3. AYELL

AYELL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    LAPAROSKOPı adet bitiminden sonra ki birhafta içinde yapılıyor diye hatırlıyorum ama tam emin değillim bende yaptırmıştım tüplerin alınması nı bende duydum doktorlardan bu şekilde tüpler alınınca mekan hazır oluyormuş benimde tek tüpüm tıkalı olmazsa öbür tüpüde bağlarız tüp bebeğe geçeriz demşti doktor bakalım ocak 8 10 gibi ne diyecek allah yardımcımız olsun laparoskopide zor bişey değil merak etme endişelenme

4. 23 Aralık 2009
  5. phaselis

phaselis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    113
    AYELLcim ilgin için sağol.senin tektüpün tıkalı olduğu içinmi laparaskopi oldun?açılması için bi tedavi falan yaptınmı yoksa direk tüp bebekmi dedi doktor?

6. 23 Aralık 2009
  7. phaselis

phaselis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    113
    birde ne kadar zamanadır uğraşıyorsun bilmiyorum ama moral olur diye düşündüm.benim eltim ve dayımın kızı tektüpü tıkalı olduğu halde normal yoldan hamile kaldılar.umarım sendede aynı şey olur.

8. 23 Aralık 2009
  9. mechul_mim

mechul_mim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    tüpler alınınca doğal yoldan hamile kalma şansı olmazki belki ileride olacak bir mucize :umursamaz:

10. 23 Aralık 2009
  11. phaselis

phaselis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    113
    zaten öyle bişeyden bahsetmiyoruz.tek tüp kapalıyken normal oldu demiştik yanlış anlamışsın galiba.

12. 23 Nisan 2010
  13. hera154

hera154 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben doktor bi arkadaşıma sordum.tüp bebek için şansı artırmak amacıyla tüpleri açıyorlarmış fakat doğal yol beklemeden tüp bebek yapın diyorlarmış.

14. 22 Ağustos 2010
  15. AYELL

AYELL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tek tüp tıkalı olduğu için değil bütün tedaviler yapılıpta halen neden gebelik olmuyor diye baktılar tüpü açmadılar demekki açılmıyordu şimdide ikinci tüpüm tıkanmış tüp bebeğe geçiş yaptım rapor alıyorum zeynep kamilde

16. 24 Ekim 2015
  17. Kerziban_34

Kerziban_34 Üye Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba yazınızı okudum şimdi sonuçları ne oldu benim de 2 tüpüm tikali yumurta rezervi sayimibyapacaz dediler

18. 25 Ekim 2015
  19. Lale kozan

Lale kozan Zamanla deyil duâ ile gelir beklenen Üye

Beğenildi:
    926
    Ödül Puanları:
    23
    Merhaba benim de bi tupum kapaliydi biraz zaman kaybi olunca ikinci tupumde kapandi laparaskopi yaptikbiri acilmadi biri acildi onunlada hamile kalamiyorum tembellesmis tup bebek yaptik 1.si tutmadi simdi 2 sini yaptik bekliyorum sali gunu test yaptiracam cok heyecanliyim birazda krkuyorum