tüplerdeki tıkanıklık tedavisi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve msms tarafından 4 Aralık 2008 başlatılmıştır.

4 Aralık 2008
    Konu Sahibi : msms
  1. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Dün akşam rahim filmi çekildim. malesef sonuçlar çok can sıkıcı geldi. sol tüpüm tamamen tıkalı. sağ tüpüm kısmen tıkalı çıktı. bu durumda tedavi olan arkadaşlar neler yapıldı nasıl bir süreç bekliyor beni. bilgi verirmisiniz?

2. 4 Aralık 2008
  3. LEYDIIII

LEYDIIII yaşama sebebim geliyor Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :çok üzgünüm::1hug:a.s.

CANIM ÖNCELİKLE GECMİŞ OLSUN BENİMDE BİR TÜPÜM TIKALIYDI DİERİ KISMEN TIKALIYDI BEN LAPARASKOPİ OLUCAKTIMKİ O AY HAMİLE KALDIM O YÜZDEN OLAMADIM AMA HAMİLELİK TÜP TIKANIKLINDA DISGEBELİE CEVİRİO VE BİR TÜPÜMÜ KAYBETTİM DİER TÜPÜM LAPARASKOPİ İLE ACILDI EN KISA SÜREDE BU KONUDA BİLGİ AL VE LAPARASKOPİ OL CANIM OZMANA KADARDA KORUN DERİM ALLAH KORUSUN DIS GEBELİK COK KÖTÜ BİŞEY DİLERİM ALLAH SİFA VERSİN VE BBEĞİNİ BİR AN EVVEL KUCANA ALIRSIN AMA TEDAVİYE HEMEN BAŞLA LAPARASKOPİ OL CANIM GELİŞMELERDEN HABERDAR ETa.s.:1hug::çok üzgünüm:

4. 4 Aralık 2008
  5. msms

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    laparoskopi çözümmüdür? yani bılmıyorum. yarın dr randevum var. çok buyuk bir hayal kırıklığı var bende şu an. aslında çözüleb,ilir bişey biliyorum ama içim rahat değil

6. 4 Aralık 2008
  7. LEYDIIII

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

EVET CANIM KESİN CÖZÜM LAPARASKOPİ İLE ACILABİLİYOR BENCE İHMAL ETME KORKULCAK BİŞEYDE YOK HEMEN GİT CÜNKÜ PİSİKOLOJİK OLARAK TÜP TIKALI OLUNCA HAMİLE KALAMICAM DİE DÜŞÜNÜRKEN Bİ BAKIOSUN HAMİLESİN BENİM ÖLE OLDU UMUDU KESMİŞKEN TÜP TIKALI LAPARASKOPİ OLCAK DİE HAMİŞ OLDUM AMA KUCAMA ALMAK NASİP OLMADI VE TÜÜPÜMÜDE ALDI GİTTİ O YÜZDEN İHMAL ETME LAPARASKOPİ İÇİN DOKTORUNLA HEMEN GÖRÜŞ HATTA SİMDİ ARA CANIM ACİL ŞİFALAR:Saruboceq:

8. 4 Aralık 2008
  9. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    cnm geçmiş olsun çok üzüldüm ama arkadaşın dediği doğru rabbim sağlık versin hala aynı doktoramı gidiyorsun cnm ?medıcanadaydı sanırım

10. 4 Aralık 2008
  11. msms

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    yarına aldım randevu. bayramdan hemen sonra yaptırıcam. bakalım ne olacak.
    sımdı ben hamıle kalsam kesın dış gebelıkmı olur yanı

12. 4 Aralık 2008
  13. msms

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    sağol canım. medıcanada esim için gitmiştik. benım dr um ıncırlıde jınekolog. ama onu aşıyor bu konu. IVF ekıbine basvurmamı ıstedı. ben daha önce senden okumustum evimede yakın diye yarına LAtif beyden randevu aldım canım. hayrettir ki buggun aradım yarına verdıler.

14. 4 Aralık 2008
  15. LEYDIIII

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

CANIM SENİ ÜZMEK İSTEMEM AMA EĞER BİR TÜPÜN TAMAMEN TIKALI DİERİ KISMEN TIKALI İSE GECİŞ YERİ OLMADI İÇİN ALLAH KORUSUN OLABİLİR OYÜZDEN DİORUM BECE LAPARASKOPİ OLANA KADAR KORUN YADA ELMA YAĞI YAP PAMUKLU ONU KOY BUHARA OTUR BELKİ YARI TIKALI TÜPÜN ACILABİLİR AMA DİKKAT ETMEN LAZIM BEN TECRÜBEMDEN ALDIMI SÖYLÜYORUM BİRİ ACIK OLSA DİCEM AMA 2SİDE TIKALI BEN GİBİSİN GECEİŞ YERİ YOK :çok üzgünüm:

16. 4 Aralık 2008
  17. burcu8279

burcu8279 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım maalesef öyle oluyor:KK43:
    benimde tüpüm tıkalıymıs hamile kaldım ve dış gebelik oldum laporskopiyle tek tüpüm alındı diğer tüpüm hakkında doktorumbirşey demedi bende suan dogal yolla hamile kalmyı bekliyorum olmazsa 2 ay içinde hsgyle diğer tüpüme baktıracağım

18. 4 Aralık 2008
  19. msms

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    anladım kızlar sağolun.. bende hanı tıkalıydı acıldı madem sansımı denıyım dıe düşünüyordum. riske etmıyım ben en ıyısı. çünkü sağda baya kapalıydı. 3 sefer ılaç verdı 3. de gectı ilaç...