Tüplerdeki tıkanıklıklar için bitkisel bi tedavi var mı?

Konusu 'Gebelik Öncesi ve Sonrası Alternatif Tıp' forumundadır ve bebegimgelartık tarafından 3 Aralık 2008 başlatılmıştır.

3 Aralık 2008
    Konu Sahibi : bebegimgelartık
  1. arkadaşlar tüplerdeki tıkanıklıkları tedavi eden bitkisel bi çözüm varmı.maydonoz buharı diye bişey duydum bilgisi olan varsa lütfen yazsın yanlış bişey denemek istemiyorum sevgiler

2. 4 Aralık 2008
  3. EU2

EU2 Guest

canım sen ADAÇAYI YAĞINI denese!!!.yağın özelliği rahimdeki ve tüplerdeki ilthabı akıtmak inşallah senin işinede yarar...sevgiler geçmiş olsun:1hug:

4. 4 Aralık 2008
  5. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benim denedigim ve cok etkili bir yöntem var canım bir tutam adacayını geceden suya ıslıyorsun ertesi gün kaynamaya noktasına gelinceye kadar ısıtıp bir legene bosaltıyoruz üzerine oturabilegimiz sıcaklıkta su doldurup su ılımaya baslayana kadar oturuyoruz
    sonra üsütmeden giyinip en bir saat iki saat sıcak sıcak yatıyoruz
    birde ilac isim vermek ne kadar dogru ama neopenotran adlı bir fitil var dokturundan iste bence bu sıcak banyodan sonra bir tane yap bu isleme adet bittikten sonra 2 3 defa yap cok faydasını göreceksin

6. 4 Aralık 2008
  7. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benim bebegim olmasına cok etki etmisti bu yöntem
    yalnız ben bunu antebin hamamları var orda özel odasında yapmıstım üc dört saat dinlenmis eve öyle dönmüstüm cok iyi gelmisti

8. 5 Aralık 2008
  9. canım saol.ama adaçayı mı maydonoz buharımı fayda etti sana.anlayamadım kusura bakma.ya öle çaresiz kaldımki herşeyi denemek geliyo içimden.daha açık yazarmısın.

10. 5 Aralık 2008
  11. nasıl kullanıcam bu yağı canım çok saol

12. 6 Aralık 2008
  13. EU2

EU2 Guest

14. 6 Aralık 2008
  15. EU2

EU2 Guest