Tüpleri Tıkalı Olupta Tedavisiz Hamile Kalan Var mı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ajuu tarafından 13 Kasım 2008 başlatılmıştır.

13 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ajuu
  1. ajuu

ajuu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar muhteşem mucizeler duyuyoruz bu ara hsg de tüpleri tıkalı çıkıpta tedavisiz hamile kalan arkadaşlar varmı acaba doktor imkansız diyor ama bir umut işte
    :çok üzgünüm:

2. 14 Kasım 2008
  3. meral_83

meral_83 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim tek tüpüm kapalı çıkmıştı normal yollarla tek tüple hamile kaldım darısı başına inşallah

4. 14 Kasım 2008
  5. EFSANE202

EFSANE202 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim iki tüpümde kapalıydı 5 sene olmadı sonra tüp bebekle hamile kaldım zor bir ihtimal yanii

6. 14 Kasım 2008
  7. D-GABBANA

D-GABBANA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım umarım sana umut olurum.öncelikle imkansız dıye bişey yok bunun en guzel örenği benim.yeterki Allah istesin.Nisan 2008de hsg cekıldı ve bir taraf tamamen tıkla diğer tarafta yer yer yapışık çıktı.Dr laparoskopi önerdi ama ben tecih etmedim.bence vakıt kaybetme tup bebek dene çok zor böyle dedi.ama ben azmettim:) eylül ayında aşılama yaptırdım tutmadı ama ondan sonraki ay kendi kendime hamıle kaldım:) şaka gibi ama şu anda 9 haftalık hamileyim.sakın umudunu kaybetme.bu arada 2 tupu tıkalı çıktığı halde hamıle kalan arkadaşım var,bana da hep o umut oluyordu.inşallah en kısa zamanda güzel haberlerini alırız.sevgiler...

8. 14 Kasım 2008
  9. ajuu

ajuu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim dış gebelik nedeniyle bir tüpüm alındı hsgde 2. de tıkalı çıktı ve birkaç gün önce 2. micro denememde negatifle sonuçlandı doktor imkansız diyor ama yinede bi süre ara verip tedaviye deneyim diyorum bi kaç bitkisel bişeyler duydum onları deniycem

10. 14 Kasım 2008
  11. onuseviyorum

onuseviyorum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım doktorun tutmamasına sebep olarak
    ne söylüyor yani etken olarak?

12. 14 Kasım 2008
  13. ajuu

ajuu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    henüz hiç 2 seferdir aynı şey toplanan bütün yumurtalar dölleniyor hepsi 1. kalite olarak transfer ediliyor ama sonuç negatif doktorum şu an adet başlamadı kanda betahcg henuz sıfırlanmadı ona bakıcaz diyor neden sorusunun cevabı yok ya kızlar bana neden tutunmadığına dair hiç bişi yapılmadı bunun test tahlil vs... bişi yapılamıyormu hakkaten doktormu bana söylemiyor:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

14. 15 Kasım 2008
  15. gulsumkilic

gulsumkilic Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım hayırlısı olsun üzme kendını.benimde tek tüpüm alındı diğeride tıkalı tüp bebek dıyorlar balalım hayırlısı.ama dr.lar neye imkansız diyor onu anlamadım.ama bildiğim tek şey geçte olsa :KK46: kavuşacağımız

16. 31 Aralık 2008
  17. yasminer

yasminer Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    MERHABA
    Ben yakında ameliyat olacağım ve tüplerim alınacak. Doğal olarak psikolojim çok bozuk. 6doktor gördü beni ve 5'i ameliyat olmamı 1 doktor ise ameliyat olup aldırmadan önce 1 tüp bebek denemesi yapmamı söyledi. Ancak diğerlerinin daha ağır basması nedeniyle böyle bir karar vermek zorunda kaldım. İçim içimi yiyor acaba 1 kez denesemiydim diye. Daha önce bu ameliyatı geçiren ve aynı durumla karşı karşıya kalan kişilerle konuşmaya çokihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.Sevgiler

18. 31 Aralık 2008
  19. inci 26

inci 26 ALLAHIM bebeklerimi koru Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende ilk başta tüplerim takalı diye biliyodum tüp filimi devlet hastanesinde çektirdim tam amiliyat olcam diye hastane araştırıyodum yücel kahraman gitim filmi beyenmedi ben bu filminle amilata girmeme dedi yeniden dijital hsg çektirdim açık çıktı tüplerim dünyalar bizim olmuştu çok sevindik ama hale bebegimiz yok 2 tüp bebek yaptırdım sonuç negatif sorun eşimde çıktı morfalojisi 3