tüplerim tıkalı ama doktor emin değil

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve AYSEECE tarafından 6 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    6 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : AYSEECE
  1. AYSEECE

AYSEECE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    mrb doktor bey.rahim filminde doktorum iki tüpünde kapalı olduğunu söledi.ben sordum peki rahimde bir sorun varmı diye yok dedi. baska bir doktora gittiğimde filmi gösterdiğimde rahimde sorunlu dedi.okadar.sonra filmi çeken doktor beni aradı ertesi günü.sabahın 8inde.içime sinmedi bidaha cekelim dedi.1000 kişiye cektiysem film ilkkez böyle birşeyle karsılaşıyorum dedi.ücretsiz diğer ay bidaha cekicem dedi. alete güvenemedim dedi falan.simdi sizce ben napmalıyım.eğer kapalı çıkarsa laporoskopimi olmalıyım yoksa tüp bebekmi.eşiminde sperm sayı iyi ama hareketlilik sınırda. morfoloji 13.yardımcı olursanız sevinirim.

2. 9 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : AYSEECE
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba

Eğer kararsız kalınmış ise rahim filmi tekrar edilebilir.Yada direkt Laparoskopi yapılır. Tüpler değerlendirilir. Aynı anda problem var ise giderilmeye çalışılır.Eğer rahim içinde bir problem düşünülüyor ise laparoskopi ile birlikte histereskopide öneririm.

İyi günler diliyorum
    geçmiş olsun

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.