Tüplerini laparoskopi ile açtıranlar

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve ilayeray tarafından 10 Mart 2010 başlatılmıştır.

10 Mart 2010
    Konu Sahibi : ilayeray
  1. ilayeray

ilayeray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar tüpleri tıkalı olupta laparoskopi olanlar hamile kalabildinizmi yoksa herhangi bir faydası olmadımı lütfen bilgilendirin

2. 12 Mart 2010
  3. snzsrd

snzsrd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sanırım yok kımse cevap yazmamıs :KK43:

4. 12 Mart 2010
  5. biozard

biozard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla bende yeni oldum laparoskopi ama bakalım daha 5 gün oldu.10 gün sonra kontrolüm var.ben endometriozisten oldum yapışıklıklar vardı onlar açıldı bide tüpleri yumurtalıklara yaklaştırmışlar.işlevini yerine getirebilmesi için.siz de laparoskopimi oldunuz?

6. 12 Mart 2010
  7. snzsrd

snzsrd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah bir an önce hamiş olursun canım . Benim sol tüp yarım tıkalı çıktı 3 ay klomen tedavisi gördüm ama malesef bir sonuç alamadım :KK43: doktor direk laproskopi dedi ama ben 2 aydır bekliyorum korkuyorum galiba netice %100 garantide vermiyorlar degılmı kısmet hersey kendıme bıtkısel tedavıler uyguluyorum 2 ay aha bekleyıp belkı daha sonra amelıyat olabılırım.

ama baksana kımse yazmıyor hamiş olan yokmu acaba ?

8. 12 Mart 2010
  9. biozard

biozard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yarı tıkalı nasıl oluyo anlamadım ama laparoskopiyle açılır sanırım benimki açıldı mesela ikiside açıkmıydı bilmiyorum ama işlevini yitirmişti yapışıklıklar vardı çok benimkini düzelttiler.kaç senelik evlisiniz?yaş kaç?ne kadar zamandır çocuk istiyorsunuz?

10. 12 Mart 2010
  11. emerald.

emerald. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende yenı laporoskopıoldum.endometrıozısten kıst wardı sag yumurtalıgımda tek tupumde tıkalıymıs onuda actılar kıstı de aldılar bakalım bundan sonrasında ne olacak..1ay oldu amelıyat oldugum..gwcwn kontrolum wardı dr asılama önerdı ..bılemıyorum yenı amelıyat oldugum ıcın erken gelıo asılama bır kac ay beklemek ıstıyorum ..tabi inş bu zaman zarfı ıcerısınde kıst tekrarlamaz.

12. 12 Mart 2010
  13. biozard

biozard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aşılama için erken bencede bende en az 2-3 ay yumurtlama takibi yaptırıp sonra aşılama istiyorum.ameliyattan ne kadar zaman sonra adet oldunuz?yumurtlama düzeninize bakıldımı hiç?benim daha 5.günüm.10 gün sonra kontrole gidicem.28indede adet olmam lazım.anca ondan sonra yumurtlama takibi yapılır sanırım.laparoskopiden hemen sonra yumurta oluşup çatlamaz herhalde adet olana kadar.inşallah Allah gönlümüze göre verir.

14. 12 Mart 2010
  15. emerald.

emerald. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    17 subatta amelıyat oldum.5 marttada adet oldum..2 gun once geldı normalde 24 gunde bır olurdum 22 gunde oldu yanı ..adetlıyken drum cagardı ultrasonla baktı yumurtalıklarıma temızdedı ..asıla ma onerdı cok detaylıda gorusemedık drumla cunku buraya ıstanbuldan gelıyor haftada 2 gun kontrolu baska bır dr yaptı ona ılletı ..benı aradılar hastaneden bılgılendırmek ıcın dr asılam onerıo bundan sonrası ıcın..bende bılmıyorumbıraz beklemek ıstıyorum..

16. 12 Mart 2010
  17. emerald.

emerald. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ymurta takıbı yapılmadı hıç..ınş kıst tekrarlamaz yenıden amelıay olmayı goze alama heralde ..ınş tum ısteyenlerın allah gonlune gore werır

18. 12 Mart 2010
  19. ilayeray

ilayeray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    laparoskopiyi nerede oldun canım fiyat hakkındada bilgilendirirmisin