tupperware hakkında

Konusu 'Mutfak Araç ve Gereçleri' forumundadır ve nefesim tarafından 27 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : nefesim
  1. nefesim

nefesim LR health and beauty iş ortağı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar tupperware hakkında hep iyi şeyler duydum ama birde sizlere sormak istedim..
    aranızda kullanan var mı? ve hangi ürünlerini önerirsiniz??
    almakla almamak arasında kararsız kaldım malum çook pahalı ve pişman olmak istemiyorum..

2. 28 Ağustos 2010
  3. ela00

ela00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de aynen senin gibiyim kararsızım ama benim arkadaşlar aldı memnunlar saklama kapları uzun süreli besini bozulmadan koruomuş

4. 28 Ağustos 2010
  5. hanne54

hanne54 19.09.2010 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Valla benim arkadaşlar da çok memnun. Buzdolabı için saklama kapları var. Sarı,yeşil ve mor kapaklılar. Serinin ismini bilmiyorum ama sebzeye göre hava alma delikleri var açılıp kapanan o seri.içine yeşillikleri koyuyorlar;maydanoz,dere otu, marul. 10 gün sonra ilk günkü gibi çıkıyormuş,sararmadan çürümeden.
    Diğer ürünleri de çok iyiymiş.

6. 28 Ağustos 2010
  7. missberry

missberry forever, ever... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Hannenin bahsettiği serinin adı tinimini hanım. Onun dışında en çok tavsiye edilen ürünlerden biri yağdanlıkları. Hiç yağ damlatmıyor gerçekten annemde de var en az 10 yıllık halen kullanıyor. Ben de kendime yağdanlık, eko kaplar, antartika serisi (buzlukta kullanmak için saklama kabı) , üç şekerpare (artan yemekler için daha küçük kaplar) aldım. Ha bide sihirli ölçü kabı var bende bi özelliği yok ama kafamçokkarıştı İnsan başlayınca almaya kendini kaptırıyor.
    Almayı düşündüklerim de sürahisi, rendesi ve süzgeci.. İnternetten özelliklerini okuyup kendi ihtiyacına göre karar verebilirsin.. Ücretine gelince evet pahalı ama internette daha uygun. Lütfen satış temsilcileri bana kızmasın amacım kimsenin işine mani olmak değil. bilmiyorumkismile

8. 28 Ağustos 2010
  9. nefesim

nefesim LR health and beauty iş ortağı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlarım bilgiler için çok teşekkür ederim..bende araştırırken artan yemekleri saklamak için olanları,sebzeleri saklamak için olanlarını ve bakliyat tarzı şeyler için olan saklam kaplarından almayı düşünüyordum..

ezgihkn , internette daha ucuz demişsin özel mesajla adresi söyleyebilirsen çok sevinirim..birde üye olununca %20 daha uyguna alınıor diye duydum..

tekrardan bilgiler için teşekkür ederim arkadaşlar..

Allah hepimize iyi günlerde kullanmayı nasip etsin..

10. 28 Ağustos 2010
  11. Levrek

Levrek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    153
    mini şefi kesinlikle tavsiye eddiyorum arkadaşlar anneme aldım şimdide çeyize almak için sipariş verdim mükemmel bir şekilde soğan,maydonoz,ceviz,salatalık vb. şeyler doğruyor soğanın kesinlikle suyunu çıkarmadan istediğiniz boyutta kesebiliosunuz tek kelime ile mükemmelll

12. 28 Ağustos 2010
  13. Huli81

Huli81 Ve yine hüsran ve aci... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benimde var, ve cevremde bir cok kisi kullaniyor, ayrica benim yengem satis temsilcisi... bütün ürünlerini tavsiye ederim, hepsi cok güzel cok kullanisli, ben seviyorum, ama tabiki bazi gereksiz ürünleride var, mesela cöp kutusu, bence gereksiz,

14. 28 Ağustos 2010
  15. Huli81

Huli81 Ve yine hüsran ve aci... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende de var, ceyizime koydum alkisalkisalkis

16. 28 Ağustos 2010
  17. Levrek

Levrek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    153
    iyi yapmışın cnm çok güzel vallaaa :))

18. 28 Ağustos 2010
  19. _rz_

_rz_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar bende satış temsilcisiyim, sormak istediğiniz bir şey varsa cevaplamak isterim. Bu arada mini şef yerine süper rondoyu tavsiye ederim daha kullanışlı...