tupperware ürünleri

Konusu 'Tavsiyeleriniz' forumundadır ve KUTAYCIK tarafından 27 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Haziran 2010
    Konu Sahibi : KUTAYCIK
  1. KUTAYCIK

KUTAYCIK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaslar tupperware kullanıcıları hangı urunlerını kullandıklarını yazarlarsa bızde bılgıye sahıp oluruz.lutfen kullandıgınız urunlerı ve ne sekılde kullandıgınızı yazarsanız daha acıklayıcı olucaktır.ıyıgunler:KK3:

2. 27 Haziran 2010
  3. KUTAYCIK

KUTAYCIK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    peynir dünyası:peynirlerimi güvenle saklıyorum inanın benim evimde peynirler sürekli bozuluyor en onemlı cozum bu oldu..
    mini şef:artık elımde 1 saat sogan dogtamıyorum bana cok pratık oldu.yada oglumun corbalarına kızlı bı sekılde havuc patates dogruyorum....çok memnunum

4. 27 Haziran 2010
  5. nazlxixbahar

nazlxixbahar aşkımızın meyveri Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben kendım satıyorum suanıkı uc aydır ara verdım oda bebeğim cok hast aoldu onun ıcın ılgılenemedm hepsını kullanıyorum bır kac urun dısında cok ta memnunum
    tavsıye ederım

6. 30 Haziran 2010
  7. tul

tul eşim,oğlum ve ben Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bende kullanıcılarındanım bende mucize şekerlerden epey var...ilk oğluma matara almıştım..eko ikili setlerden var...peynir dünyası var...yağdanlık var...tek parmakladan istiyorum bi de tini minilerden..kadar 1-2 haftaya memnundum ki meyvelerimi koyuncaya kadar ekşimsi bi tat-koku oluşuyor...sapasağlam duruyorlar ama sirke kokusu gibi gibi bir keskin koku-tat oluşuyor ve...neden bilmiyorum..sizce neden kızlar...

8. 11 Ekim 2010
  9. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.