Türk Erkekleri Neden Sarışınlardan Hoşlanır?

Konusu 'Özel anket bölümü.' forumundadır ve misafirimgeldi tarafından 3 Ocak 2008 başlatılmıştır.

?

Türk erkekleri kadınlarda nerenk saçı seviyor?

1. Sarı

62,8%
  2. Kızıl

8,3%
  3. Siyah

16,1%
  4. Kumral

22,7%
Birden fazla oy kullanılabilir.
    3 Ocak 2008
    Konu Sahibi : misafirimgeldi
  1. Arkadaşlar okuyor ve duyuyoruz, 18'inden 70'ine Türk erkeklerinin sarışın bayanlara karşı olan beğenilerini. Hatta bazı kadınlar bundan dolayı sonradan sarışın oldu. Sizce bu sarışın merakı nerden geliyor ?

2. 8 Ocak 2008
  3. DERXIXNDENXIXZ

DERXIXNDENXIXZ aşka aşığım bal gibi... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    elbette aşağılık kompleksinden...Aryan ırka olan hırstan...kendisinden üstün gördüğü bir medeniyetin kadınlarına duyulan beyeninin aslında o kadını elde etmekle bu aşağılık komleksini yenme amacına hizmet ettiği bir çok sosyal psikolog tarafından değerlendiriliyor. zaten psikoloji bilimi de aşağılık kompleksiyle büyüklük algısının birbirini bütünlediğini açıkça zikrediyor...benim anlamadığım ise bu kadar milliyetçi geçinen türk erkeklerinin bilinç altındaki derin özgüvensizlik!!!!

4. 8 Ocak 2008
  5. iklimbuse

iklimbuse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gerçekten sebebini bilmek isterdim bende .bende sarışınım oldukçada güzelim ama biliyorumki benden kat kat güzel okadar esmer kumral bayan arkadaş varki bir bayan olarak bende hayran kalıyorum (lezbiyen filan değilim yanlışta anlaşılmasın hani)bunun sebebini sanırım yine erkekler verir sonuçta tercih eden onlar . bu arada çok sinir olduğum bir şeyi dile getirmeden edemeyeceğim hernedense sarışınlar için aptal kelimesinin kullanılmasına deli oluyorum burda bir aptal varsa erkektir gerçek güzelliği ayırt edemedikleri için.

6. 28 Ocak 2008
  7. delikizinturkusuyum

delikizinturkusuyum Hoşgeldin MİRZA'm... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Ben Türk erkeklerin aşağılık kompleksinden sarışınları beğendiği tezine inanmıyorum.
    Bence Türk ırkı ağırlıklı olarak esmerlerden oluşan bir ırk olduğu için sarışınlar
    farklı geliyor sadece o kadar. İskandinav ülkelerine baktığınızda her yer sarışın
    renkli gözlü bayan dolu. Bence ordaki erkekler de esmer güzellerini beğeniyorlardır. :kahve:

8. 28 Ocak 2008
  9. meltosh

meltosh Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    153
    açıkçası esmerim ve çoğu erkek bakıyor.
    sarışınlar daha göze batarlar en önce o yüzdendir aslında Türk erkekleri esmer kadınlardan hoşlanıyorlar
    sarışının adı esmerin tadı:roflol:
    şaka bi yana erkekler farklı yaratıklar neden böyle bişi yaptıklarını anlamıyorum kadın kadındır kardeşimm:eek:klava:

10. 6 Şubat 2008
  11. EU1

EU1 Guest

o erkeklerın basıtlıgı kadınları bı mal gıbı goruyolar ama bılmıyolar kı bız onları ıpe verır ıpdende alırız yasasn kk

12. 6 Şubat 2008
  13. miki

miki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ewt çok haklısın derin deniz kardeşim a.s ben sinir oluyoum hele bide esmerlerin sarıya boyatması :mymeka: amannn allahımmm:1no2: bence erkeklerdeki sarışın merakları tamamen sexs dürtülerinden geliyoo,,çünkü yıllarca sexs furyası genelde sarışın kadınların üzerinden yürütüldü,, (yabancı kadınlar )ee tabi onların mideleride heryeride geniş olduğu için erkekler onları düşünüyo we her sarışını bence öyle hayal ediyolar BİRAZ AÇIKMI OLDU NEyerimseniben

14. 6 Şubat 2008
  15. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Kızlar ben sarışınım kendimi kötü hissetmeye başladım:)))Sarışınların bol olduğu ülkelelerde de esmerler dikkat çekiyor sanırım.

16. 7 Şubat 2008
  17. FxixSxixLTxixxixxix

FxixSxixLTxixxixxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkes sarısın sevecek yada kendini gösretmek için sarıiın gezecek hali yok heralde abartınız kızlar biraz
    bende sarışınım nişanlım benimle sarışınım diye aşağılık olarak mı bakıyır yani
    abartmayalım kızlar esmer kumral veya kızıl sevenler var
    bu konuyu çok büyüttük sanırım
    bence kim ne renk saçla gezmek isterse gezer kimsede laf söyleyemez

18. 7 Şubat 2008
  19. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    bütün genellemelere karşıyım..
    bahsi geçen türk erkeği değil belirli bir bölgenin insanıdır.babam esmer bir erkek annem de sarışın.. aşşalık kopleksi mi var şimdi babamın ???
    bende sarışın erkeği asla beğenmem bayan gibi gelir bana sarı erkek.. ne oluyor şimdi,bende oldukça milliyetçiyim bu garip teze göre...??