türk filmlerindeki gibi intikam..;)

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve ayrilikvakti tarafından 20 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : ayrilikvakti
  1. ayrilikvakti

ayrilikvakti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bayanlar çocukluk mu yapıyorum bilmiyorum :S ama beni zamanında beğenmeyen bırakıp giden (tabiki böle sölemedi ben öle hissettim) eski sevgilime şimdi oldukça güzelleşmiş sarışın olmuş halimi göstermek ağzını açık bırakıp kendme döndrmek istyrm yada pişman olsa yeter..=) böle bi anısı olan fikri olan var mı aranızda?
    bu arada farklı şehrlerdeyiz :KK43:

2. 20 Temmuz 2009
  3. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Sizi fiziğinize göre değerlendiren biri bir süre sonra değiştiğiniz için hayatınıza girse ne değişir ki ?
    Yani sizin kararınız tabi ama eski sevgili sonuçta.
    Ki dediğinize göre sizi beğenmediği için(öyle hissetmişsiniz) terkedip giden eski sevgili bu.

4. 20 Temmuz 2009
  5. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

Bence hiç uğraşmaya değmez ama içinizdeki hıncı da atmak istiyorsunuz bir nevi ego tatmini. Farklı şehirlerdeyseniz nasıl mümkün olur ki bu. Ancak resminizi görmesi lazım o da ayrıldığınız sevgiliniz hala msn ya da facebook gibi yerlerdeyse hala ne ala. Silmemiş olabilir misiniz acaba ...

6. 20 Temmuz 2009
  7. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bence sizi beğenmediğinizi hissettiren dahası bırakıp giden biriyle uğraşacağınıza, sizi olduğunuz gibi beğenecek ve sevecek birine harcamalısınız enerjinizi zemuszemus

8. 20 Temmuz 2009
  9. ayrilikvakti

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bi arkım tanştrmıştı gelmeden önce romantiğin alasıydı..geldi herşey güseldi..gttikten 2 hafta snra ben ona bnmle eskisi gbi ilgilenmediğini söledim üzüldüğümü belli ettm o da sni üzmek istmyrm dedi ben de ii ozman diip ayrldk hala arar sorar ark kalalım der sni kaybetmek istmyrm der ama zamanında benden etkilenmediğini aşık olmadıı biriyle bişi düşümediğini belrtti :KK43: bnde yol verdm ama aklımdan çkmıo ..:KK43:
    napıcam blmiyrm

10. 20 Temmuz 2009
  11. ayrilikvakti

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    heryerden sildm tabiki ama arasıra msn e ekleyp bakıorm hatta ara sıra msn de konusuyrz 2 ayda bi yani toplasan 3 kere .. zaten görüşme olmaz da msn üzernden filan olur öle bişi olursa off off ben umutsuz vakayım :KK43:

12. 20 Temmuz 2009
  13. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    daha fena olur.ben bir zamanlar buna benzer bişey yaptım.ağzının suyu akmasına aktı peşime düştü köpekler gibi ama benim de hala onu unutamadığım ayrıntısını atlamışım.yine olan bana olmuştu.üzülen yine ben olmuştum.eski defterleri hiç karıştırma.aklını da karıştırma.otur hanım hanım :)))

14. 20 Temmuz 2009
  15. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Gelmeden önce sanırım telefon msn üzerinden konustunuz, yani onun romantik olduğu dönemler bunlardı. Sanalda erkeklerin ilgisine güvenmek hata, hemen aşık olurlar hemen evlenme teklifi ederler ama iş gerçege döndümü balon gbi sönerler. En azından dürüstmüş, daha fazla yaralar alabilirdin.
    Biricik_06 ya katılıyorum otur valla...

16. 20 Temmuz 2009
  17. ayrilikvakti

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ama hiiç çkmıo aklımdan :KK43:(( bazen yuh diyorum kendme abartıyosun ama :KK43:

18. 20 Temmuz 2009
  19. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bence hiç gerek yok,dış güzelliğinizi ona gösterip size dönmesini sağlamayın,biraz gururlu olun yeter...