Türkiyede cinsellik seyahati yapan turist kadinlar

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Gxuxlsxuxm Sultan tarafından 3 Şubat 2009 başlatılmıştır.

3 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Gxuxlsxuxm Sultan
  1. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba kizlar...

Gecenlerde tv.de izledigim birsey hakkinda fikirlerinizi merak ediyorum...:nazar:
    Ingiltereli bosanmis 3 bayan coluklu cocuklu türkiyeye 2 hafta tatil yapmaya gidiyor, ama öyle böyle tatil degil resmen cinselik icin, ask icin, erkek icin bir tatil bu...:nazar:

Kusadasi, Antalya, Bodrum hic fark etmez, ordaki garson, barmen erkeklerle beraber oluyor 2 hafta boyunca resmen bir iliski yasiyorlar...kadinlardan birtanesi birde 2 haftalik baska bir otel odasi tutuyor sevgilisi ile bas basa kalmak icin, cocuguda var cünkü...:kahve:

Tabiki simdi bircogumuz, aman ne pislik kadinlar ne igrenc kadinlar diyecegiz utanmiyorlarda yaptiklari seye bakin diye suratimizi eksitecegiz....peki kizlar bizim bu türk erkeklerine ne demeli???:kızgın:
    Hadi o kadinlar gerek aile yapilari, gerek yetistirme tarzlari, gerek din ve örf adetleri, günahin, sevabin, ayipin, allah korkusunun ve vicdanin ne oldugnu bilmiyor tam manasi ile ya bizim erkeklerimiz....:kahve:

Bu üc kadinla iliski yasayan erkeklerin biri evli ve esi hamile, digeri nisanli, ötekinin kiz arkadasi var lakin onunla istedigi her halti yiyemedigi icin mecbur böyle yapmak zorundayim diyor...ya bizim türk erkekleri bu kadarmi düstü diye sordum kendime...benneyaptımki

Kadinlari bir göreseniz inanin nutkunuz tutulur ya...cocuk 20 yasinda kadin 50, normal hayatta kesinlikle yüzüne bile bakmadiklari kadinlara nasil para icin, yurtdisina imkan icin, bu denli alcalabiliyorlar anlamiyorum...O adamlarin eslerini düsündüm biran...allah kimsenin basina vermesin...:1no2:

Söyle bir düsündümde bizim türk erkeklerinin bircogu cinsellik icin para icin ne kadarda alcalabiliyor demekki

2. 3 Şubat 2009
  3. DuRu@--'-

DuRu@--'- HAYALİM, AŞKIM VE BEN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sadece bizim türk erkekleri değil canım millet farkı yaşamaksızın gerçekleşen bir olay bu malesef zayıf tarafları (zayıf hafif kaldı ama asıl kelimelerle yazarsam banlanırım :KK43: )kimisi için kadın yaşlı çirkin farketmiyor evde gül gibi eşleri varken dışarıda ki tatlı geliyor
    Allah yuvalarımızı korusun

4. 4 Şubat 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Vallaha durucum katilamicam güzelim, türk erkekleri avrupa erkeklerine nazaran bu konuda cok daha zayif.:nazar:..yani bir alman erkegi bile daha secici iken, bir kadinla iliskiye sirf kadin diye hemen balik atlama yapmiyorken, türk erkeklerinin tutumu cidden cok itici:1no2:

6. 4 Şubat 2009
  7. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    bi insanda haysiyet, onur, şeref kırıntısı yoksa yapar anacım, herşeyi yapar...
    bir de böyleleri toplumun namus neferi misyonunu üstlenmişlerdir akıllarınca
    namusu bile namussuzdan ögrenir hale geldik
    vay anasını be...gamyoncuiremsu
    inşallah hepsi aids olur da eşşek cennetini boylar sengözlerimebaksanab

8. 4 Şubat 2009
  9. nisansu

nisansu Mahkum bir hayat... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Anlıyamıyorum gerçekten bu erkekleri bende...

Neden bu kadar alcalıyorlar....

10. 4 Şubat 2009
  11. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    bunlarda ahlak,karakter yok belli de,midede yok demek ki... sonra o kadınlardan her türlü hastalığı kaparlar,frengi,aids vs... sonrada o gencecik güzeller güzeli eşlerine geçirirler. yazık.

12. 4 Şubat 2009
  13. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Bu bahsettiğin tipte erkekler emin ol, başkalarının namus davası için ellerini kana bulayacak tipte insanlar canım. Ama kendilerinin yaptıkları sayılmaz....
    Bilmiyorum canım, haysiyet kavramını bugüne kadar öğrenememiş bir insandan, evdeki hamile eşine acımasını, vicdan göstermesini bekleyemezsin....

Para için... yazıklar olsun....

14. 4 Şubat 2009
  15. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488

Al gülüm ver gülüm hesabı bunlarınki....
    Erkekleride prostat etsin bes:nazar:
    Paranı ver zevkini yaşa, hatta arkadaşınada tavsiye et.:mymeka:

Merak ediyorum acaba eşi nişanlısı sevgilisi bir yabancıyla o tür bir paylaşımda bulunsa naparlarsengözlerimebaksanab

16. 4 Şubat 2009
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Birde o kadinlara yaptiklari hürmeti gösterdikleri saygiyi ilgiyi bir görseniz, pess dersiniz ya.. kimbilir evdeki esinede hayvan muamelesi yapiyorlardir...:mymeka:

Sinir oldum ya...utanmadan kameraya gülerek evet esim hamile ama olsun yarin öbür bu kadin belki benim yurt disi biletim olur mecbur elimde tutmam lazim diyorlar..:kızgın:

Dedigniz gibi birde pis pis hastaliklari kapip eslerine cocuklarinada bulastiriyorlar, hadi kendileri gebersinde o kadinlara cocuklara günah...

He evet bir namus bekcisi kesilir böyleleri...mahallenin dayisi yapar kendini ama 50 yasindaki kadina sevgilim askim deyip kuklasi olmaya razi gelir...Kadin istemeden kadinin ayaklarina masaj yapiyor adam ya...ulu ortada...karisi istese belki yapmaz:mymeka:

Belki bazilariniz diyordurki gülsüm sanane..herkesin kendi hayati, ama ne biliyim cidden sinir oldum, ve gücüme gitti, bizim erkeklerimiz bu kadarmi zayif bu kadarmi alcak ya dedim.:1no2:

18. 4 Şubat 2009
  19. mavi_patikli

mavi_patikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.507
    Ödül Puanları:
    163
    para için yapıyorlar..
    o kadınların serwef namus günah haram kelimelerini bilmediği için yapmaya devam ediyorlar