Turkiyenin en iyi estetik cerrahi

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve sarikanarya21 tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

2 Eylül 2009
    Konu Sahibi : sarikanarya21
  1. sarikanarya21

sarikanarya21 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kizlar, ben bu ay ingiltereden gelecem burnumu yaptirmak icin. turkiyenin en iyi cerrahi kimdir? para problem degil, sadece cok cok iyi bir cerrah ariyorum. londradaki cerrahlarda hic is yok, kactanesiyle randevu aldim! ben su an sadece iki isim biliorum, nazim durak ve onur erol. bunlar ikisi nasil? daha iyileri varmi? yardimci olursaniz cok sevinirim. tesekkurler xx

2. 2 Eylül 2009
  3. a_ysell

a_ysell Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slm. Türkiyenin en iyi estetik cerrahı tabiki Prf. Dr. Namık Kemal Baran'dır. kendisiyle ilgili çıkmış bi haberden alıntı yaptım. bende bi kaç aya kadar burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum kendisine.ılgilenirsen adresini ve telefonu veririm.

Estetik cerrahi denince akla ilk gelen isimlerden biri Prof.Dr. Namık Kemal Baran’dır. Asker kökenli olan Baran, yıllarca GATA’da görev yaptıktan sonra Gazi Üniversitesi’nin kuruluşunda bulundu ve ilk rektörlüğünü üstlendi. Kendi dalının duayenlerinden sayılan Namık Bey’in marifetli elleri tatlı diliyle bütünleşirken, ünlü isimlerin vazgeçilmez kurtarıcılarından birisi olup çıktı. Ajda Pekkan’dan Hande Ataizi’ne, Pınar Eliçe’den Emel Sayın’a kadar bir çok ünlü isim onun ameliyat masasına konuk oldu. ılerleyen yaşına rağmen başarı grafiğini sürdürmesinden olacak, ünlü akını halen sürüyor.

Basında fazla görünmeyi sevmeyen Baran’ın en önemli özelliklerinden birisi de, zenginden alıp fakire veren Robin Hood kişiliğidir. Sosyetiğinden sanatçısına kadar bir çok kişiden binler, hatta milyonlar kazanan Namık Bey, bu birikimlerini yardıma muhtaç hastalara harcamaktan çekinmeyen bir yapıya sahiptir. Amerikalı meslektaşlarıyla beraber bu güne kadar 4 bine yakın insanı cebinden para harcayarak sağlığına kavuşturması onun pek bilinen yönleri arasında değildir. Son olarak Güney Doğu’da, mayına basma sonucunda bir uzvun kaybetmiş vatandaşlara el atması ve onlarca kişiyi sağlığına kavuşturması verebileceğim en güzel örneklerden biridir..

4. 2 Eylül 2009
  5. melmell

melmell Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben tv programlarında nazım durak'ı gördüm konuşmalarını dinledim ve bende iyi bir doktor oldugunu düşünüyorum fiyatı hakkında bilginiz var mı burun için

6. 2 Eylül 2009
  7. s.o.s.

s.o.s. Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

selam a_ysell doğru diyorsun Namık Bey estetiğin duayeni fakat küçük bir sorun var kaç yaşında olduğunu biliyormusun?:uhm:

8. 2 Eylül 2009
  9. s.o.s.

s.o.s. Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yani biraz yaşlı demek istiyorum canım yinede karar senin tabi ki

10. 2 Eylül 2009
  11. melmell

melmell Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  12. 2 Eylül 2009
  13. a_ysell

a_ysell Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet yaşı biraz ilerlemiş olabilir ama ben bu tür ameliyatlarda tecrübe ve bilgi birikiminin çok önemli olduguna inanıyorum. altı ay önce namık beye ameliyat olan bi arkadışımın burnunu görmeniz lazım :))) dehşet güzel oldu.

14. 2 Eylül 2009
  15. cilek.35

cilek.35 Guest

bir numaralı doktor şudur diyemeyiz alanında uzman biçok doktor var burun işi birazda zevk meselesi hangi doktorun tarzını beğeniyorsan senin için en iyi doktor odur

16. 2 Eylül 2009
  17. a_ysell

a_ysell Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yerimseniben
    çok pardon sanırım yanlış anlaşıldım. alanında bir numara diyen ben değilim. bunu bu işten anlayan otoriteler söylüyor. yani türkiyedeki estetik uzmanları ...

18. 2 Eylül 2009
  19. EU2

EU2 Guest

canım oncelikle memnuniyetimden dolayı tabiki kendi dr umu tavsiye ederim Fuat Yüksel
    ama een populer ve işini iyi beceren ve en cok gidilen dr diyosan Emre ılhan derim ....