Turuncu saç istiyorum ama... :(

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve rainydaywoman tarafından 7 Kasım 2010 başlatılmıştır.

7 Kasım 2010
    Konu Sahibi : rainydaywoman
  1. rainydaywoman

rainydaywoman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    [/B merhaba ben turuncu saç istiyorum ya da bakır tonlarında diyeyim, ama bir endişem var. turncu bakır tonlarında saç genelde mavi gözlü beyaz tenlılerde var cok da tatlı duruyo (örn aylin aslım). ben de yaptırmak istiyorum ten rengim uygun beyaz tenliyim ancak gözlerim koyu kahve!! :KK43::KK43:

nasıl olacağını hayal edemiyorum komik olmasını hiç istemiyorum. saçlarım şu an koyu patlıcan moru. koyu renklerı acmanın zor oldugunu bılıyorum ama o sorun degıl zamanla cok yıpratmadan bır denerım dıyorum. ama işte bu goz rengı sorunu benı cok endıselendırıyo.
    ayrıca sarı ya da acık kumaral saclı olsam sorun olmaz da kendı saclarım da koyu kahve dıplerı gelınce cok mu kotu olur sureklı boyatmam mı gerekır bunları cok merak edıyorum.

deneyenlerın ya da etrafında denemıs olanların mumkunse resımlı paylasımlrnı ve fıkırlerını beklıyorum :KK43::S lutfen fıkırlerınızı yazın.
    sanırım soğan kabuğu rengi ya da irlanda kızılı istediğim renk kahve gözle birleşimi için bildiğğiniz örnekler varsaaaa???

Son düzenleme: 7 Kasım 2010
  2. 8 Kasım 2010
  3. crema

crema Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim gözlerim gayet kahverengi ben turuncu yaptırdım herkes begendi hemen hemen, oluyo yani ama sonrası zor tabii

4. 8 Kasım 2010
  5. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Benim gözlerimde kahverengi çok güzel oluyoki gözlerinin rengi daha çok ortaya çıkıyo

6. 8 Kasım 2010
  7. Akitra

Akitra kelebekk εїз Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    bence gözle alakası yok takılma buna :KK34:

8. 8 Kasım 2010
  9. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben de süt beyaz tenliyim nerdeyse ama gözlerim kahve eskiden bakır kızıl kullandım tekrar yine boyamayı düşünüyorum mavi veya yeşil gözlerde harika duruyor tabi ki ama bence o kadar göz rengi önemli değil ten rengin esmer olsaydı mesela bakır kullanamazdın kötü dururdu beyaz tenin varmış bence denemelisin

10. 10 Kasım 2010
  11. shockmesane

shockmesane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben de aynı senin gibi duşunuyordum. Gerci hala istedigim turuncuyu yakalayabilmiş degilim.

Rose Mcgowan'a bi bakmanı tavsiye ederim. Link atamıyorum ama googlelarsan turuncunun ne kadar çok yakıştıgını gorebilirsin.

Eskiden kızıl, bakır tonlarıyla renkli gozun daha hoş durduğunu duşunurdum. Şimdi tamamen fikrim değişti. Bence kahverengi gözler turuncu, bakır tonlarıyla daha uyumlu ve doğal duruyor. Turuncu saç ve ve mavi/yeşil gözlerse çok alacalı bulacalı gelmeye başladı gözüme. Nicole Kidman'a bile sarı saç çok daha iyi gidiyor kızıldan. Kesinlikle dene derim.

12. 11 Kasım 2010
  13. rainydaywoman

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ay cok tesekkur ederım ya ıcımı cok rahatlattınız gercekten. mavı gozlulerde gormekten delırmek uzereydım artık.

14. 11 Kasım 2010
  15. rainydaywoman

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bana çingene gibi olucaksın demişlerdi hala da diyolar. cok sınırım bozuluyo gercekten cok tesekkur edrım.

16. 11 Kasım 2010
  17. rainydaywoman

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kaslara bır sey yapmak lazım mı pekı arkdslar. yapanınız yapmayanınız var mı benım kaslarım koyu kahve kumrl fln degıl???

18. 11 Kasım 2010
  19. rainydaywoman

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cok tesekkur ederım :)