Turunculuktan kurtulmak için...

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve crispyyyi tarafından 20 Mart 2009 başlatılmıştır.

20 Mart 2009
    Konu Sahibi : crispyyyi
  1. crispyyyi

crispyyyi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar arkadaşlar 2 gün önce hiç işlem görmemiş saçlarımı evde kendim boyadım ve mahvettimsenağlama Orta kumraldı saçlarımın doğal rengi,ben biraz açılsın istediim için hiç açıcılarla fln uğraşmıyım diye gidip voilanın 9.1 küllü sarısına boyadım. Sonuç ise:S Açıldı açılmasına ama turuncuya dönük bi açık kahve oldu ve bana hiççç yakışmadı,zaten çok beyaz tenliyim peruk gibi duruyo şuan, Bide küllü sarı turunculuğu engeller diye öyle boyamıştım ama malesef sonuç hiç istediğim gibi deil...kafamçokkarıştı Bilgisi olan biri yardımcı olsun nolur bu turunculuktan kurtlulmak için napmalıyım psikolojim bozuldu :S

2. 20 Mart 2009
  3. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    küllümango -arkadaşımız var burda onu bul o sana yardım eder saç boyası konusunda resmen uzman..

4. 20 Mart 2009
  5. crispyyyi

crispyyyi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Son düzenleme: 20 Mart 2009
  6. 20 Mart 2009
  7. angel22

angel22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    saçların doğal boyasız olmasına rağmen çok açık bir renk denediğin için saçın turuncuya dönük sarı olmuş palette veya lorealin küllü kumrallarından boyayabilirsin 6.1 veya 7.1 turunculuk kapanır ama küllü mango bu konuda çok bilgili sana en iyi yolu o gösterecektir yerimseniben

8. 20 Mart 2009
  9. crispyyyi

crispyyyi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım ama ben şimdi küllü kumrala boyarsam tekrar eski koyuluğuna dönecek bence hiç bi değişiklik olmıycak :S Ben sarıya dönük bi renk istiyodum yaaa senağlama

10. 20 Mart 2009
  11. angel22

angel22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    evet canım koyu olsun ama turunculuktan kurtulayım desen biraz daha kolaydı ama istediğin saç konusunda küllü mango arkadaşımız var özellikle açık renk konusunda uzman desek yeridir bence onun cevap vermesini bekle o sana doğru rengi önerecektir :1hug:

12. 20 Mart 2009
  13. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bende söğledim aynı şeyi ama sakalımız yokki mesajımız önemsensin..kimseye iiyilik yaramıyo..

14. 20 Mart 2009
  15. Luffle

Luffle Guest

renk kötü görünmüyo bence,sadece oturmamış 2.boyada biraz daha acılacaktır.

16. 20 Mart 2009
  17. crispyyyi

crispyyyi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet cnm haklısın bugün 2. boyamayı yaptım aynı boyayla ve biraz daha açıldı ama sanki turunculuk hala biraz var,bakalm biraz daha bekliyim nolucak açılıcakmı bilmiyorumm yine foto koyarım,kızlar hepinize çok teşekkür ederim ayrıca haklısınız küllümangoya danışmam lazım ama şuan hala fikrini alamadım onun,teşekkürler ilgilendiğiniz için canlarıma.s.bakalım bekliycez ve görücez bi saç turunculuktan sarıya dönermi diye hep birlikte sırnaşık şey

18. 20 Mart 2009
  19. Luffle

Luffle Guest

bi süre beklettikten sonra 3. yü boya bence acılıcaktır ki küllü sarıya boyamışsın ii etmişsin.saçında yıpranma oldu mu merak ettim:uhm: