Turuncuuuu

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve keselik tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : keselik
  1. keselik

keselik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    YA BEN SAÇLARIMI KOLESTON ACIK KUMRALA BOYADIM AMA İLGİNÇ TURUNCUMSU BSEY OLDU YA HİÇ BEENMEDİM.BNM SACLARIM KUMRAL KÜLLÜYDÜ NASI DÜZELCEK YARDIMM...:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 26 Şubat 2009
  3. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    bence ya kendi saçının doğal rengine boya,(bi de saçı görmek lazım) veya koyu küllü kumrala boya. o turunculuğu küllü bir boya atar diye biliyorum.Aslında birkaç yıkama bekle renk oturabilir.Ya zaten bu saç boyama işi çok alengirli bi iş.deneme yanılma yoluyla tecrübe ediniyoruz

4. 8 Nisan 2009
  5. esraarse

esraarse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saçımı üstüste defalarca boyadım,kahve tonlarında şuan ama kızıllıklar var,nası kurtulucam ya kumrala boyadım yine kızıllık oldu:KK43:

6. 8 Nisan 2009
  7. subat_01

subat_01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    küllü kumral boyamalısınnn bendede aynı sorun wardı boyadım we kızıllık yok hatta aldığım bir twsiyee üzerine loreal 7.11 e boyamayı dene küllümango arkadaşımız bana ısrarla tawsiye etmişti ben saçlarımı onun söylediğinin yarım ton açığınna boyadım ama sen açık boyama gerçi kahweymiş sanırım şu anki hali kahwe üstüne tutarmı bilmiyorum =s

8. 8 Nisan 2009
  9. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    subat 01 cnmm bende küülü kumralı merak ediyordum nsl tutuyor diyee..palette küllü kumralını begendim ama resimdeki gibi tutarmıı acaba...

10. 8 Nisan 2009
  11. esraarse

esraarse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

genelde hiçbir boyada kutusundaki rengi tutturamıyosun,kutuya bakıpta yanılgıya düşme derim..

12. 19 Mayıs 2009
  13. yelizxx

yelizxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bende yaklaşık 3 senedir siyah saç kullanıorum artık sıkıldım.. Siteden araştirdigim kadarıyla Palette Blond IL1 açıcısını diplere uygulamadıgınız sürece siyah saçı açıormus.. Peki bu işlemi yaptıktan sonra karamel_turuncu tonları tutturmak için hangi renk boyayla üstüne geçmeliyim.. Yardımcı olursanız sevinirim :KK43:

14. 12 Aralık 2009
  15. aysecolluoglu

aysecolluoglu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    canım bu tavsıye ettıgın 7.11 ben nette bulamadım ya ne renk bu bendekullu kahve boyamak ıstıyorum yada kullu kumral,sacımda kızıl boya yok çikolata kahve var ama hafıf kızılımsı parlamalar var sacım koyu ben dogal ve kızılsın olsun dıye kullu bı renge boyamak ıstıyorum cok koyulmadan