tutkumu,takıntımı,alışkanlıkmı yoksa hırsmı anlamadım

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meldaela tarafından 4 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : meldaela
  1. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sözde sevgisi çok büyük,sözde ben onun herşeyiyim,sözde beni onun kadar başkasının sevmesi imkansız...ama yazdığım gibi (sözde)kalıyor her zaman bunlar..3 hafta öncesinde erkek arkadaşımın benim onu aramadığımdan dolayı,nunda bana sorumsuz davrandığından,bana beni aramamakla ceza verdiğnden bahsetmiştim..haklı olarakta beni suçlu bulmuştu bazı arkadaşlar..sonrasında bazı şeyler yine düzeldi.herşey güzeldi derken,geçtiğimiz hafta kendisi 15 günlüğüne izne ayrıldı..ailesinin yanına gitti..ben kafasını dinlemesi bakımından arayıp rahatsızlık vermek istemedim..onun aramasını bekledim.oda birkaç defa aradı sende beni ara dedi ama bende sen oradayken ailenlesin ben değil sen müsait oldukça beni ara dedim..ertesi gün aradım konuştuk..aynı günün akşamı faceden profiline baktım bende görünmedi..tereddütte kaldım acaba benimi sildi yada dondurdumu kendisini diye..4-5 gün oldu en son benim onu aradığımdan belli da beni aramıyor..üselik facedede görünmüyor.tatilde olduğundanmı dondurdu yada sildimi vee neden aramıyor yaa bu kadar sorumsuzluk olabilirmi arkadaşlar..bana kızmayın sen neden aramıyorsun diyee kafasını dinlemeye gitmiş,bunu nada belirttim..yaa çıldırmak üzereyim..bu soru işarteleri beynimi kemiriyr..lütfen bir fikir verin bana

2. 5 Temmuz 2010
  3. sari_sheker07

sari_sheker07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayatım öncelikle nsl sabrediorsun blmiorum bizde tam 5 dk önce bu sebbele tartıştık erkk arkaşımla oda pek aramayı sevmezz hep knuşmak isteyen ben olurum nsl deliriyiorum nsl çıldırıorum görmen lazım erkk arkdaşın okdr haklıkiii ve yine söylüorum 1 erkk serbest brakırsan sende serbest kalırsın yani dmk istediğim sevgi yiter zmanla ilgisizlikten sen onun beraber olduğu insansın sonuçta tabiki arıcaksın rhtsız etmiim ne demk bnde yapıorum bazen yoğun diorum rhtsız etmim sonra tutamıorum kendmi onlarda bnu istior ztn hep erkk aramaz elbet hata pat die arıcan nerde nabıo blicen hayatım böle bak kendni kemirirsin sna ceza verim derken birbrinizden uzaklaşırsınız zmanla nolur dikkt edin.

4. 5 Temmuz 2010
  5. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaa tatlım facede yok dondurmuşmu benimi sildi bilmiyorum..ama başka face adresindede görünmüyor..en son ben aradım ama o hiç bir şekilde aramıyor 5 gün oldu...yaa insan birkez olsun aramzmı birkez olsun..merak ediyorum acaba ne zman aklına geleceğim..ben sabrediyorum ama içim içimi yiyor peki o nasıl aramadan durabiliyor

6. 5 Temmuz 2010
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    durumunuz bana garip geldi açıkçası:tomato:

dinlenmeye gitmiş olabilir ama bu durum sevgilisini aramamasına veya sevgilisi tarafından aranmamasına neden olamaz.

ararsınız müsait değilse o sizi sonra arar.

sizin aranızda bazı şeyler yitirilmiş olabilir mi :1shok:

o siteden takip etmek yerine en azından mesaj atsanız daha iyi olmaz mı :bbo:

8. 5 Temmuz 2010
  9. paristebirgece

paristebirgece küçücüğüm,herşeyim....... Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    198
    çok haklısın arkadaşımalkisalkisalkis ailesinin yanında diye aramayım rahatsız etmiyim diye bi durum olamaz ararsın müsait değilse zaten sana sonra döner.
    ama o seni neden aramıyo bu kadar süre içerisinde açıkcası bende merak ettim

10. 5 Temmuz 2010
  11. eylos_25

eylos_25 Oglum abi oluyor.... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    soruların cevabı sevgilinde bizde degil ona sorucaksın .....

12. 5 Temmuz 2010
  13. HYT

HYT Yeni bir hayat... Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Siz ne kadar sıklıkta konuşuyorsunuz ki?4-5günde bir konuşmayla sevgilimi olunur yahu:bbo:

14. 5 Temmuz 2010
  15. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eylos arkadaşım burası paylaşım ve fikir alma sitesi..sruların cvbı tabiki onda bunu bilmiyor değilim ancak kendime göre haklı taraflarım olmasa,zaten buraya konu açmak yerine ilk olarak ona sorardım..ama sanırım size yanıt yazmak yada cvp yazmak zor gelmişki,böyle tepki vermişsin..buradaki konular bu kadar sana rahatsız veriyorsa neden ulunduğunuda anlamış değilim..dilersen yorum yapmazsın ama bu sitenin (var)olma sebebinide anlamsız kılmak haksızlık olur...senin yaptığın gibi.....

16. 5 Temmuz 2010
  17. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yrum yapan arkadaşlara tşk ediyorum tek tek...normalde hergün konuşuyruz tabiki ama bahsettiğim gibi 4 gün byunca aramadı ve bugün sabah aradı..trafik kazası geçirmiş,bedensel olarak hiç bişey olmamış ancak psiklojik olarak kötü olduğu için,ve benimde üzülüp meraklanmamam için haber vermemiş..tabiki inanmadım çünkü araba takla attı gibi ciddi bişeyden bahsediyr ve,bana hiç bişey olmadı diyor..zaten daha öncede yakalmıştım ufak yalanlarını...benim aramadığı için tepki vereceğimi bildiğinden yalana başvuruyor arkaaşlar yaa...böyle s sorumsuzluk olabilirmii

18. 6 Temmuz 2010
  19. chucky

chucky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bence iki sevgili arasında sen ara yada ben arayım gibi bir sıralama olmamalı. bugün ben aradım yarın sen ara die. ama bence sizin aranızdakı olay buna dönüşmüş aynen. ikinizde bibirinizden beklıyorsunz. beklemek yerıne aramayı dene hep ben arıyorum deme bence. bıraz da böle deneyn bakalım emınım bıraz vakıt gectıkten sonra oda sızı aramaya baslıcaktır..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.