Tutmadı mı yine mi hüsran yaaa

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve shoksheker tarafından 3 Şubat 2009 başlatılmıştır.

3 Şubat 2009
    Konu Sahibi : shoksheker
  1. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar transfer olduğum günden 3.güne kadar karında şişkinlik hassasiyet gibi belirtilerim olmuştu ama bugün 5.günüm olmasına rağmen bende adet belirtileri hariç hiçbirşey yok karnımda her zamanki adet olmadan önceki ağrılar göğsümün şişmesi ve acıması ayaklarım buz tutmadı sanırım ya bu durumda olupta hamile kalan varmı aranızda çok üstüne düşmek istemiyorum ama kolay değil yaşayan bilir çektiğimiz çileleri ...

2. 3 Şubat 2009
  3. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    86
    şekercim merhaba bu kadar stres yapma tatlım herkeste bir olucak diye bişey yok kimisi hiç bişey hissetmeden hamile kalıyor kimisi hastanelerden eve gelmiyor benimde bi ara kanamalarım olmuştu sonra bütün hamilelik belirtilerim yok oldu geçen hafta dr a gittiğimde herşeyin yolunda olduğunu gördüm çok şükür bu kadar stres bebğede zararlı unutma inşallah bebişin sana sımsıkı tutunmuştur canım

4. 3 Şubat 2009
  5. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah canım ama açıkçası benim pek umudum kalmadı 3.günü sabah yataktan kalktığımda başım dönmüştü tam "heh tamam bu bebeğin habercisi" demiştim ama yok yok bence içimde değil yada değillerhiç mi hissetmez insan yaaa

6. 3 Şubat 2009
  7. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    canim daha cok erken bunlari dusunupte bebegine zarar verme bence....

8. 3 Şubat 2009
  9. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    güzelim transferin daha 5.ci günüymüş daha bir kaç hücreden uluşuyorlar nasıl hissedeceksin ki canım biraz sabır biraz inanç az kaldı hayırlı haberler alırsın inşallah allah yardımcın olsun stres yapmadan bekle lütfen test tarihini

10. 3 Şubat 2009
  11. azbycv

azbycv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    5 günde zaten henüz belirti beklenmezki canım.ben mesela ilk defa dün 18. günümde mide bulantısı hissettim.kasık ağrısı ise adet öncesi gibi oldu yani ayırt edici olamazdı ama çok şükür pozitif oldu.inşallah seninde pozitif olur.ama sen psikolojini bozma.bebeklerine mutlu bir ortam hazırla ki onlarda tutunmak için gayrete gelsinler

12. 3 Şubat 2009
  13. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım arkadaşlarım ben belirti aramıyorum sadece adet belirtilerimi yaşadığım için tutmadığını düşünüyorum yoksa daha 5.günde hiçbirşey belli olmaz bende biliyorum ama şuan her ay yaşadığım adet belirtilerimin aynılarını birebir yaşadığım için umutsuzluğa kapıldım

dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar allah rızası için

14. 3 Şubat 2009
  15. d_ejavu

d_ejavu Guest

benimde sekizinci günümm bende de adet belirtileri var maalesef.ama çok okudum burdan adet olucam sendım ama sonuç pozitif diye.. inşallah bizimkide öyledir.ama seninde dediğin gibi bende umudumu kaybetttim

16. 3 Şubat 2009
  17. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim inşallah bizde yazarız buradan adet olcam sandım meğer hamileymişim diye inşallah

18. 3 Şubat 2009
  19. ARAY

ARAY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde 6.günüm.bende de bel agrısı ve adet olacakmışım gibi agrılar var.bir de dün kasıklarıma ince sanki igne batar gibi agrılar oldu geçti.ilk denemem de son günlere dogru adet agrısı çektim gerçektende negatif sonucu aldıgım gün adet olmuştum.ben de çok korkuyorum yavaş yavaş umutlarımı kaybediyorum sanki