Tuvalet Kokusu İçin Neler Yapıyorsunuz?

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve aysecikcik tarafından 4 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : aysecikcik
  1. aysecikcik

aysecikcik sağlıklıyım...yeter bana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36

arkadaşlar....tuvaletimi ve lavabomu çok temiz tuttuğum halde yıkadıktan birkaç saat geçmeden tekrar koku oluşuyor...nedenini anlamış değilim.....misafir kabul ettiğimde misafirlerim gelmeden az öncesinde yıkıyorum.....geldiklerinde hemen kötü kokuyla karşılaşmasınlar diye....fakat aradan birkaç saat geçince koku başlıyor...tuvalet ve lavabo evin girişinde olduğu için istenmeyen kötü kokular eve yayılıyor....tuvalet ışıklandırmaya bakıyor....burada mı sorun var bilemiyorum...çok rahatsız oluyorum ve yıkadıktan birkaç saat sonra koku çıkmaya başlayınca koku sıkmaya başlıyorum...bu defa da yerler leke oluyor....:çok üzgünüm: ne yapacağımı bilemiyorum...evimiz çok yeni ve rahat,çok güzel...yoksa inanın hemen taşınırdım....çekilecek gibi değil...bu konuda neler yapabilirim arkadaşlar...lütfen fikirlerinizi paylaşın....:çok üzgünüm:
  2. 4 Temmuz 2009
  3. Fountain

Fountain Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    48
    sormayın bızımde banyoda problem yok camı dısarıya bakıyo ama kucuk alaturka tuvalet o sekılde camı bına arası dısarıya bakmıyo dogal olarak kokuyo hergun yıkamamıza ragmen
  4. 4 Temmuz 2009
  5. aysecikcik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    dediğim gibi ben yıkadıktan birkaç saat sonra koku başlıyor...keşke sabah akşam yıkadığımda koku oluşmasa,inanın günde 2 veya 3 defa yıkamaya da razıyım....gece kalkıyorum,midem kalkıyor resmen....:1shok:
  6. 4 Temmuz 2009
  7. EU3

EU3 Guest

gelen koku tuvaletle ilgili olmayabilir ..
    lavabonuzun borusunu temizlemeyi deneyin onun için mr.muscle lavabo açıcıyı tavsiye ederim..
    yada yerde herhangi bir gider borusu varsa ordanda geliyor olabilir oralarıda açıcıyla temizleyin umarım sebeb onlardır ..
    a.s.
  8. 4 Temmuz 2009
  9. aysecikcik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    cevap için teşekkür ediyorum...lavaboyu çok kere kokladım....koku oradan kaynaklı değil gibi...fakat yine de dediğinizi deneyeceğim..çünkü başka yapacak hiçbirşeyim kalmadı...lavabo açıcıyı tuvalete de döksem bir faydası olur mu acaba?...onu da denemek istiyorum çünkü....:1no2::1no2::1no2:
  10. 4 Temmuz 2009
  11. EU3

EU3 Guest

tuvalette ne derece etkili olur bilemiyorum ama onun içinde vardır böyle bir ürün markette bi araştırın derim yerimseniben
    birde tuvaletinize koku giderici ernetlerden asabilirsiniz her sifon çekiminde güzel koku yayılabilir gerçi köklü bir çözüm diil ama :sinifsinif:
  12. 4 Temmuz 2009
  13. aysecikcik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    tuvalet için var mıdır acaba böyle bir ürün...hemen araştırmam lazım..gerçi marketlerde en çok takılı kaldığım reyon deterjan reyonu oluyor..her türlü şeyden haberdar olmak istiyorum...tuvalet için koku giderici bir ürüne rastlamadım..fakat belki dikkat etmemişimdir,gözümden kaçmıştır...hemen yeniden detaylı birşekilde bakacağım canım....öneriniz ve güzel yorumlarınız için çok teşekkürler....:1hug:a.s.
  14. 5 Temmuz 2009
  15. tatlxixrxuxya

tatlxixrxuxya NEFESİMSİN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende sorunun borulardan olduğunu düşünüyorum....
  16. 5 Temmuz 2009
  17. aysecikcik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36

borular için yapabileceğim birşey var mı?...

bugün markete baktım ve bu sorunu çözebilecek birşey bulamadım...Mr mussle aldım döktüm lavaboya az önce,biraz da klozete döktüm....birkaç saat içnde kedini belli eder..beklemedeyim...-tatlicadiarzu-
  18. 6 Temmuz 2009
  19. balxixmnur

balxixmnur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lavabo ve wc gider borularından kaynaklanıyor canım buna yapabileceğin fazla bişey yok maalesef. benimde kiralık evimde de aynı sorun vardı düzelmiyor. bu evimde de duş alacağım zaman suyu açtığımda biraz koku vuruyor onunda havalandırma borusundan kaynaklandığını söylediler.