Tuvalet temizligi

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve Gxuxlsxuxm Sultan tarafından 9 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Gxuxlsxuxm Sultan
  1. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Kizlar ben tuvalet ve banyo temizligne cok önem veririm ve klozeti, lavobayi banyoyu domestos veya camasirsuyunla yikayip silmedimi icim rahat etmiyor.:1no2:

Kendimce su yöntemi buldum, bir camsil sisesine domestos (mesela limon ferahligi) koyup üstüne biraz su ekleyip iyce calkaliyorum bu karisimla klozet vs. vs. süper temizleniyor sIkIp biraz beklettikten sonra kagithavlu ile silin tertemiz üstelik bakteri falanda birakmiyor.şakkıdı

Tavsiye ederim.yerimseniben

Sevgilera.s.

2. 9 Ağustos 2008
  3. chocotripi

chocotripi çilek reçelim minik kızım Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    ben yeni ev hanımı oldum ( annemin evinde temizlik yapmaya benzemiyormuş , öğrencilikte de titiz değil mişim sanırım)
    denediğim deterjanlardan en memnun kaldığım domestos oldu bir de cif krem ikisi de dezenfekte konusunda ustalar ama spreylemek aklıma gelmemişti walla süpersinnn

4. 9 Ağustos 2008
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    vallaha öyle canim baba evindeki is yapmaya benzemiyor, kendi evin oldumu mecbur A dan Zye herseyi sen yapmak zorundasin kimeseye güvenemezsinki, ehh birde cocukta varsa isin zor, benim ikitane kizim var biri 7 biride 1,5 yasinda inanki bazen sacimi basimi yollasim geliyor yahu bari 1 saat söyle derli toplu dursun ev ama yok ortaligi mahfediyor cadilar-tatlicadiarzu-

Bu spreylemek yöntemi gercekten daha iyi oluyor, hem sürekli ellerimizin camasir suyunla temas etmesi iyi degil ve spreyledigin zaman hertarafa püskürtebiliyorsun.

Hepimize kolay gelsin canim yerimseniben

6. 9 Ağustos 2008
  7. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    gülsüm sultan her sabah ilk isim benim kolozeti ve lavaboyu ovmaktir.. illaki parlak görmek

isterim onlari..banada annem demisti sprey siselerine koy diye,simdi daha rahat oldu temizlemek

birde ben misafir geldimi ve kullandimi hemen arkasindan bi bahaneyle girip kesin sIkarim klozete

domestos filan..yoksa icim cok rahatsiz oluyor,,buda takinti iste.

8. 9 Ağustos 2008
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bende öyleyim canim özeliklede WC konusunda, ne biliyim orda tuvalat ihtiyaci görülüyor el yikaniyor banyo yapiliyor yani sürekli bakterilerin olusacagi bir yer oldugu icin mutlaka temiz ve hijyenik olmasi gerek bence.

10. 11 Ağustos 2008
  11. yesildiyar

yesildiyar Babasının Markvelası Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar bende tualet hastalıgı var evdekı tualette sorun var sanırım bırı gırdımı hemen kokuyor gıbıme gelıyor gunde 2 kez sabah aksam yıkıyorum camasır suyu veya domestos kullandıgımda hanı hayvan ölüsü kokarya aynen oyle kokuyor psıkolojım bozuldu yaa bır arkadasım tualetın musluklarına elleyemedıgını soylemıstı ogunden sonra gıttıgım yerlerde musluklara kalıp sabunlara tualetın kapı kollarına elleyemıyoum sızdede oyle olan var mı? ıcım kalkıyor

12. 11 Ağustos 2008
  13. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende bu dediğin kollara peçeteyle açıp kapatıyorum tabi hoş olmayan bakterilerin fazla olduğu yerler burlar dikkatli olmak lazım

14. 11 Ağustos 2008
  15. BeyzaNur-HH

BeyzaNur-HH geL artik Melegim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben camasirsuyu hastayisim resmen valla
    acayip seviorum camasirsuyu ile temislik yapmayi

16. 12 Ağustos 2008
  17. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar peki, fayans aralarındaki derz i delmiyormu çamaşır suyu?
    Annemin üst komuşusu hergün yıkadığı için aağıya su sızdırmış, işin yoksa uğraş, kullanmayın diyorlar, yani en azından asidinin gitmesi için sulandırın diyorlar ama ne etkisi olacak ki?
    Bende şaşırdım ne yapacağımı?
    Ama spreyleme işi çok mantıklı geldi, domestos değilde çamaşırsuyu ile yapsak olmazmı acaba bu işi.

18. 12 Ağustos 2008
  19. atxixka81

atxixka81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    fayansları temizlemek çok zor en iyisi yine çamaşır suyu sipreylede denedim tuz ruhu da deliyor bu kadınları işi zor anacım zorrrrrrrrrrrr