tüy azaltmak için ne-ler kullanıyorsunuz?

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve ..gozlerindekibulut.. tarafından 2 Eylül 2010 başlatılmıştır.

?

tüy azaltmak için ne-ler kullanıyorsunuz?

1. bitki derman

Oylanma: 2
    9,1%
  2. bioder

Oylanma: 2
    9,1%
  3. kendi bitkisel karışımlarımız

Oylanma: 7
    31,8%
  4. zararlı olduğunu düşünüyorum ve bu yüzden kullanmıyorum

Oylanma: 4
    18,2%
  5. diğer

Oylanma: 7
    31,8%
Birden fazla oy kullanılabilir.
    2 Eylül 2010
    Konu Sahibi : ..gozlerindekibulut..
  1. ..gozlerindekibulut..

..gozlerindekibulut.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar birsürü konu açılmış bu konuda fakat ben hepsini bir anket üzerinde toplamak istedim.hepimizin derdi aynı aslında ve en kısa zamanda(doğru ürünü kısa sürede bulmak) istediğimiz sonucu elde etmek istiyoruz. olumlu olumsuz yaşandıklarınızı tek bir başlık altında toplamış oluruz hem. kullandığınız ürün veya bitkisel karışımları gerçekten yapılması gibi mi yaptınız yoksa salladığınız zamanlar oldu mu özellikle bunu belirtmenizi istiyorum çünkü sonuç alınmamasının nedeninin bu olunabileceğini düşünüyorum ve unutulmaması gereken birşey varki birine iyi gelen diğerine de iyi gelcek diye birşey yok ama yine de çoğunluğa iyi gelen tercih edilecek tabi ki.aklıma şimdilik 3 tane geldi,paylaşımlarla doğru seçeneğe yöneleceğimize eminim

2. 2 Eylül 2010
  3. Babyke

Babyke ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Lazer tedavisi

4. 2 Eylül 2010
  5. ..gozlerindekibulut..

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    memnun musunuz peki? lazer tedavisi bana ürkütücü geliyor nedense korkuyorum,zarar görecekmişim gibi geliyor:S

6. 2 Eylül 2010
  7. nick_im

nick_im Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ben bioder yaptım faydası yok...lazer yaptım yaklaşık 1 yıl...ama lazerin de faydası yok..varmış gibi geliyo dökülüyo falan ama 1 yıl boyunca bitmez mi ya..sonunda bi baktım hala eskisi gibi çoklar....sevmedim ben onu...boşuna para...şimdi limon-tuz yapıyorum etkili...limon-pudra da güzel..

8. 2 Eylül 2010
  9. ..gozlerindekibulut..

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah Allah bioder neyse lazer nasıl etkili olmadı anlamdım kendi yaptığınız bitkisel karışımı kullanıyorsunuz peki tam olarak anlatır mısınız nasıl yaptığınız,uygularsam eksk bişey olmasın.Gerçe burada konuşulanlar gibi yapıyorsunuzdur,farklı birşey uyguluyor musunuz?

10. 2 Eylül 2010
  11. nick_im

nick_im Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    valla ben de çok umut bağladım lazere ama faydası yok ...yani illaki olur ama çok para gidicek öyle 1 yılda falan bitmiyo...bir adet limonu kesiyorum üstüne tuz döküp sürüyorum epilasyon yaptığım yere..yakıyo tabi...epilasyondan sonra yıkamadan 3 gün geceleri sürüyorum...faydalı...pudra da aynı...limonla pudrayı karıştır sür...ben bıktım artık ota çöpe para vermekten...bunlar etki ediyo bunları kullanırım cebim yanmaz...kışın daha rahat olur uygulaması bunu da belirteyim..

12. 3 Eylül 2010
  13. Babyke

Babyke ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Ben memnumum, baya faydasi var.. azaldi inceldi.. devam ediyorum sonuna kadar olumunekankayizsmile
    Lazerden sonra yüzüm biraz kötü gözukuyor ama 4, 5 gün sonra düzeliyor..

14. 3 Eylül 2010
  15. ..gozlerindekibulut..

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler arkadaşlar verdiğiniz cvplar için.benimde bugün geldi aklıma paylaşayım dedim.Vakti zamanında bende kullanmıştim bişeyler nedense yazmak aklıma şimdi geldi:) bende en önce aktardan beyaz zırnık aldım ve bacaklarıma kullandım,epilasyondan sonra sürüyordum suyla karıştırıp biraz bekletiyordum,acı yanma yada kızarıklık yapmadı ve bacaklarıma gayet iyi geldi ama kanserojen mad. içerdiğini söylediler burada o yüzden bir daha kullanamadım uzun zaman oldu bırakalı ve bacaklarımda herhangi cilt hastalına benzerr bir durum yok.İkinci olarak da tala karınca yum. yağı kulladım, koltuk altı ve genital bölgeye. K.altı için bişey diyemicem ama genital bölgemde %75 azalma var diyebilirim,çok faydasını gördüm.Kuzenim de guttonun karınca yum. yağının kremini kullanmış onda da incelme olmuş kuaförü bile fark etmiş. Ama talayı da kullanamıyorum o zamanlar kaçak geliyordu sağlık bakanlığı onaylı değildi o yüzden, şimdi olmasa bile ileriki dönemlerde cilt kanserine neden olunabileceğini öğrendim tvde. Bundan da korktum bunu da bırakalı 1 yıl oldu olmadı. 2 yöntemde de fayda gördüm fazlasıyla ama ikisini de kullanamıyorum şimdi.Çok kararsız kaldım, o yüzden biodere/bitki dermana yöneldim ama okuduğum yorumlara göre onlardan da fayda yok.

16. 13 Eylül 2010
  17. ..gozlerindekibulut..

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar tecrübelerini paylaşacak kimse yok mu? genelde Diğer tercih edilmiş,neler kullanıyorsunuz?

18. 13 Eylül 2010
  19. duruten

duruten Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende çok karışık kullanıyorum hepsini de denedim ameliyat eldiveni agda tüy dökücü jilet hepsini denedim ama en iyi agda kalan yerleride makine ile alıyoum mis gibi oluoyrum az önce agdamı yaptım bitirdim