Tüy Dökücü krem Kullanan var mı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve piraye tarafından 28 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : piraye
  1. piraye

piraye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben de kasım annesiyim, ekim sonu kasım başı gibi doğurucam inşallah,yalnız şu aralar doğum yaklaştıkça tüy sorununa takıldım çünkü artık karnım haddinden fazla büyüdüğü için kendi başıma bikini bölgesine ne jilet ne de ağda uygulayamıyorum,içime sinen temiz bir ağdacı da bulamadım buralarda, en son çare tüy dökücü kremlere başvurucam ama onlr da kana karıştığı için hamişlere pek önerilmiyor. Siz nasıl çözdünüz bu sorunu merak ettim,kıldan tüyden bi sorunla başınızı ağrıttımsa sorry,ama çok takıldım:eek:

2. 28 Ağustos 2008
  3. incim34

incim34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende bu konuda ne yapıcağımı bilmiyorum bilgi veren olursa sevinirim gerçekten :CüvCüv:

4. 29 Ağustos 2008
  5. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Allah Allah hepimiz aynı dertten muzdaribiz sanırım ben de birtek bende var sanıyordum bu sorun hatta ben de soracaktım ne yapabilirim diye. Tüy dökücü kremin zararlı olduğunu biliyorum duymuştum ama artık gerçektende zor oluyor. Ben de malesef yardımcı olamayacağım ama olacak arkadaşların cevabını sabırsızlıkla bekliyorum. Bir de söylemesi ayıp karşıya ayna koyarak yapmaya çalışıyorum biraz daha rahat oluyor siz de deneyin belki faydası olur :eek:

6. 29 Ağustos 2008
  7. hatzone

hatzone Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kızalr bende de aynı dert var, ben ayda bir en fazla iki kere tüy dökücü krem yapıyorum. Ama mecburum yani göbek şişti karnımı göremiyorum. Doktorum çok sık olmamak kaydıyla kullanabilirsin demişti. Ama çok bekletmiyorum gene içim rahat etmiyo

8. 29 Ağustos 2008
  9. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    peki arkadaşlar markada önemli mi bu işte. Yani hangi marka tüy dökücü daha az zarar verir, ya da daha iyidir diyelim?

10. 29 Ağustos 2008
  11. ozlem24

ozlem24 henuz rutbeye daha var:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    her insana gelmiyor kizlar alerji yapiyor dikkatli olun helede yeni kullanacak olan hatunlar doguma gider ayak birde allah korusun:)

12. 29 Ağustos 2008
  13. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Benim doktorum bana kabızlık ilacı bile vermedi, çatlak kremi olarak badem yağı önerdi, o kadar doğal yöntemleri önemsiyor yani. Ama bunu sorduğumda kullanabilirsin tüy dökücü kremleri dedi. Ben daha denemedim. Yapabildiğim kadar jiletle yaparım dedim ama artık biraz zor olmaya başladı. Daha önce kullanmıştım. Tıpkı saç boyaları gibi bunun da alerji yapma olasılığının bulunduğunu biliyorum ama bunu önce küçük bir yere sürerek test edebilirsiniz. Zaten içeriğinde yazar.

14. 29 Ağustos 2008
  15. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bu arada ben daha önce veet marka kullanmıştım. Hiç beklemiyorsunuz, birkaç dakikada hallediyor

16. 29 Ağustos 2008
  17. seha

seha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aynı dertten muzdaribim.annem ben yaparım diyo ama :eek:
    tüy dökücü krem hiç kullanmadım ama burda okuyunca aklıma yattı.kullanımı nasıl kızlar
    çok cahilim di mi:eek:
    kremi sürüp bekleyip su ile duruluyor musunuz nasıl...

18. 29 Ağustos 2008
  19. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    ben hep ağdaya gidiyorum ama gidesim yok bu aralar ama zarar veriri diye de korkuyorum ya