tüy dökücü krem kullandınız mı ?

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve asigimkralime tarafından 4 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : asigimkralime
  1. asigimkralime

asigimkralime anlam veremiyorum ...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    sela rakadaşlar merak ediyorum tüy dökücü krem kullanların yorumlarını.Bence acil durumlarda kullanmak istiyorum fakat tedirginim. Bana yardımcı olur musunuz ?

Hangi markayı kullandınzı ve olumlu - olumsuz düşünceleriniz neler ?

Lüften yardımcı olun !...

2. 5 Ağustos 2010
  3. ewil_s

ewil_s Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    43
    veet tüy dökücü krem kullandım.. hiç bir işe yaramıyor çünkü kökten dökmüyor sadece ten üstünde olan tüyleri yok ediyor.. ve ertesi gün tekrar uzamaya devam ediyor.. jilet kullan daha iyi bence

4. 5 Ağustos 2010
  5. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullandım bi işe yaramıyo sesü ve veet kullanmıştım ama mükemmel sonuç istiyosan uzak dur çünkü tüğleri kırıyo ve tenin altından belli oluyolar jiletle al daha iyi sonuç valla

6. 5 Ağustos 2010
  7. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    ben de aynı soruyu soracaktım, veet'in reklamlarından etkilenmiştim, ama demek ki jilete devammış :enbuyukkk:

8. 5 Ağustos 2010
  9. shekerveshisman

shekerveshisman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sir ağdadan şaşma derim ben :KK66:
    Acı hisseden bölegeler için yeni keşfim lokal anestezik kremler (adını vermem sakıncalı değilse yazarım) her eczaneden recetesiz alabiliyorsun .Yada kuyumcuların kulak delerken fıslattıkları bi sprey var :KK70: anında uyuşuyor acısız ve temiz: )))

10. 5 Ağustos 2010
  11. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kremi geçtim hadi o ahni veet reklamlarında ki köpük var ya çok etkili diyolar onlardan da kulladım ben bi işe yaramadı aynı sonuç en azından jilet bi kaç günde çıkıyo ama belli olmuyo karşıdan jilet le alındığı:)

12. 5 Ağustos 2010
  13. 0096

0096 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tüy dökücü krem kullanmadan önce bacaklarımda batık falan yoktu ama kullandıktan sonra oluşmaya başladı bana tüy dökücü kremlerin batık yaptığını düşünüyorum
    bence deneme cnm

14. 5 Ağustos 2010
  15. asigimkralime

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    cevaplayan bütün arkadaşlara çok çok teşekkür ederim.kaydirigubbakcemile3 bir heves uğruna yakacatım kendimi desenize ohaoldumsmile .İyi ki size sormuşum. Vazgeçtim kullanmaktan. En iyisi eski yönteme devam. Ben jilet kullanmıyorum. Eldivenle tavuk dider gibi :KK1: didiyorum tüylerimi.Çok acil durumda kalırsamda makineyle alıyorum.Gayet memnundum ama işte hemen olsun bitsin istediğim için kreme başvuracaktım.Bu sıcaklarda bir de onlarla uğraşmak hiç de çekilmiyor yani.:eek:lmaz:

yeniden teşekkürler arkadaşlar Şeniz

16. 6 Ağustos 2010
  17. karameLLa_

karameLLa_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım sana tavsiyem kolumu veet hassas ağda bantlarıyla alıyorum.ilk aldığımda biraz döktü.birgün kabarık,kızarıktı kolum.ama ikinci gün gayet güzeldi.2gün önce aldım.5gün idare ediyo beni,çknca da syrekleşti.bacaklarımı da veet pembeyle alıyrm.4hafta çkmyor.

arkdaşım kullanmıştı veet tüy dökücü krem erkekten beter olmstu.zararlı onlar,fiyasko cnm....

Son düzenleme: 6 Ağustos 2010
  18. 7 Ağustos 2010
  19. asigimkralime

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    teşekkür ederim canım cavbın için.ağdayla yapamıyorum ben beceriksimiyim ne :bbo:
    hep boşa gidiyor.hem ağdalar hem bantlar.birde ağda pelling görevi görüyormuş aslında çok iyi ama ..... en iyisi ben bu ağda işinin üzerine gideyim hemen bırakmayayım.alışrım nasılsa. Vazgeçtim zaten o tüy dökücülerden.