Tüy Sarartıcı Mucizesi!

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Fashionita tarafından 1 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Fashionita
  1. Fashionita

Fashionita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    alkisalkisalkis Arkadaşlar saçlarım koyu kumralla açık kumralın tam ortasında bir renk ve uzun zamandır saçlarımın rengini açmak istiyordum uçlarını ve biraz üstlerini .. Daha önce hiç tecrübem olmamasına rağmen bir delilik yaptım ve veetin tüy sarartıcı kremlerinden aldım ne kadar ölçüde olacağı falan filan herşeyi kullanım kağıdında yazıyor ona göre hazırladım ve tepelere çok hafif rütuşlar olmak üzere uçlara doğru yoğunlaştırarak sürdüm ve sonuç mükemmel! Güneşten açılmıştan hiçbir farkı yok eğer saç renginiz benimkine uyuyorsa denemenizi tavsiye ederim ben çok memnun kaldım :) Görenler bayılıyorlar ne yaptığımı soruyolar sositososito :sm_cool:

2. 1 Ağustos 2010
  3. Tarcinli_Kurabiye

Tarcinli_Kurabiye Esta Piti Piti :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ............kafamçokkarıştı yok artık

4. 1 Ağustos 2010
  5. sedef10

sedef10 my lord... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ya sonradan bişey olursabilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

6. 1 Ağustos 2010
  7. ufunkitos

ufunkitos benimadimkirmizi.blogspot Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    bence sağlıklı olmayan bir yöntemi başkalarına önermen hiç doğru değil.
    senin saçlarına bir şey olmamış olabilir ama başkasının saçı kopabilir, dökülebilir.
    yanlış bir tavsiye olduğunu düşünüyorum.

8. 1 Ağustos 2010
  9. Fashionita

Fashionita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    ne gibi birşey :) bende bi arkadaşımdan duymuştum onun saçları upuzun ve mükemmel ona hiçbirşey olmadı 1 buçuk yıldır aynı yöntemle açıyor saçlarını ben zaten en çok uçlarına sürdüm oralar sarardı tepelere sürmek isteyenler tabiki boya kullansın benim perçemimde var tepelerde çok az var ama uçlar sapsarı :)

Son düzenleme: 1 Ağustos 2010
  10. 1 Ağustos 2010
  11. Fashionita

Fashionita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    tüy sarartıcının kılları besleyip güçlendirdiğini biliyosundur sanırım ayrıca içindeki kimyasal madde boyadakinden çok daha az ben dip boya yapın demiyorum uçlarına sürebilirsiniz diyorum bende herhangi bir kopma dökülme olmadı ki benim saçlarım çok incedir kırılır kopar ve dökülür bende bile birşey olmadıysa kimseye birşey olacağını sanmıyorum istemeyen yapmayabilir ben deneyimimi paylaştım arkadaşım

12. 1 Ağustos 2010
  13. Tarcinli_Kurabiye

Tarcinli_Kurabiye Esta Piti Piti :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım iyi de saç boyaları saç için yapılmış, kimyasal da varsa buna uygun olarak üretilmiş.. tüy için kullanılan bir şeyi saça uygulamak çok büyük cesaret:eek:lmaz:

saç boyasını kirpiğe sürmek gibi bişey bu

14. 1 Ağustos 2010
  15. Fashionita

Fashionita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    bu yıllardır benim çevremdeki arkadaşlarım tarafından uygulanan birşey merak etme çok ciddi bir zararı olsaydı burada sizlerle paylaşmazdım tüy sarartıcıda saç boyasıda deriye nüfuz ediyo eninde sonunda alerjisi olmayanlarda şuana kadar hiçbir sorun çıktığını görmedim :)

16. 1 Ağustos 2010
  17. ufunkitos

ufunkitos benimadimkirmizi.blogspot Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    İstemeyen yapmayabilir deneyimimi paylaştım demişsin ama tavsiye etmekten de geri kalmamışsın. Sonuçta uygulayıp yanlış bir sonuçla karşı karşıya kalan birisi olduğunda eminim bu durumu açıklayamazsın. Her ürün kendi kullanım amacı içindir. Tüy sarartıcılar tüyler içindir, sırf tüyleri besliyor diye saça da bunu kullanmak mantıksızlıktır.

18. 1 Ağustos 2010
  19. Fashionita

Fashionita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    evet hala da tavsiye ediyorum alerjisi olmayanlar kullanabilirler sonuçta burda cahil bir tavırla birşey yapmıyorum bir bildiğim varki konuşuyorum ve merak ediyorsan bir arkadaşım kullanamadı çünkü koluna sürdüğündede alerjisi olduğu ortaya çıktı onun dışında diğer tüm bunu uygulayan bildiklerim çokta memnun kaldılar uçlarına uyguladığın sürece birşey yapma olasılığı çok düşük hele birde sağlık problemin yoksa ayrıca geçen gün saçlarıma bakım yaptırmaya gittiğimde bunu kuaförümede söyledim hatta açıkça isimde verebilirim erdem kıramer ekip kuaför evet gerçekten güzel açılmış bunu deneyen başka müşterilerimde oldu dedi yalan değil kimsenin canını tehlikeye atacak değilim ayrıca saçının yapısına güvenmeyen çok hassas kırılgan bir saçım var diyen zaten birşey yapmaz merak etme sen :KK66: