tüylenme sorunum için yardım..

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve penbeli tarafından 16 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

16 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : penbeli
  1. penbeli

penbeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar uzun süredir tüylenme sorunu yaşıyordum.belimde göbeğimde yüzümde aşırı tüylenme var.en son özel bir hastaneden randevu aldım ve ultrason çekti herhangi birşey olmadığını ama adetimin 3. günü tekrar gidip kan tahlili yaptırmamı söyledi. sizce hormonlarımla ilgili birşey varmı?? ultrasondan pozitif çıkmam neyi işaret ediyor. fikri olan arkadaşlarım yazarsa sevinirim. sağlıklı günler...

2. 16 Temmuz 2008
  3. gazel123

gazel123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım jinekoloğamı gittin acaba?

4. 17 Temmuz 2008
  5. penbeli

penbeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım jinekolağa gittim..

6. 17 Temmuz 2008
  7. gazel123

gazel123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim canıma.s.

8. 17 Temmuz 2008
  9. Gokkusagi_1988

Gokkusagi_1988 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Valla bendede asiri var adetimde sadece iki gun oluyor , burda bi doktora gittim ozele gonderdi saolsun onlarda AC BAKAYIM diyor baktikdan sonrasi yok biz sana yardim edemeyiz siyah tugllerin var sari olsa lazer ise yarar diyolar .. palavra kan testi yaptilar erkek hormonlarim yuksekmis ama ne ilac verdi ne bisi cok ama cok korkuyorum turkiyeye geldigimdede bende jinekologa gitmek istiyorum ama isallah bir sey cikmaz sanirim bende bir hastalik var ama ne bilmiyorum :KK43::KK43::KK43::KK43:

10. 17 Temmuz 2008
  11. penbeli

penbeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben özel hastaneye gittim türkiyede bursada.. pek konuşmadı ama saınırm kan tahlilinden sonra konuşcak

12. 17 Temmuz 2008
  13. gazel123

gazel123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aç bakayım derkenkafamçokkarıştı kan testi falan yapmıyorlarmı,yani tüylenmenin olduğu bölgeyi mi gösteriyoruz,kafam karıştı:uhm:

14. 17 Temmuz 2008
  15. penbeli

penbeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim hiçbiyerime bakmadı.. sadece ultrason çekti.sanırım kan tahlilinden sonra gerek duyarsa bakacak.ilginç bi kadındı zaten anlamadım bişi..ama arkadaşın durumu nasıl bilmiyorum.yrıca lazer siyah tüylerde daha etkili..burada ona şaşırdım

16. 17 Temmuz 2008
  17. Gokkusagi_1988

Gokkusagi_1988 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben sadece tuglerimden dolayi gitmistim doktora kan testi yaptilar erkek hormonlarim yuksekmis sonra bana ozel jinekologa gonderdi sanirim oda nerlerimde tug olduguna bakti, ben yardim edemem dedi ( ne ise yariyorsa orda) klinige gonderem dedi oradada aynisi bakdi sadece yardim edemem dedi bende dedim adetim sadece 2 gun oluyo falan diye neymis insandan insana degisirmis en az adet gunu 3 gun diye biliyorum benim 2. gun nerdeyse bitiyo:S birde bunlari okuyunca cok korktum bir yerde uzerimi degistiriken kacacak delik ariyorum yarin evlendigimde napcem bilmiyorum ya

18. 17 Temmuz 2008
  19. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    arkadaslar hormon testi adetin 3.günümü oluyor ben türkiyedeyken istedim ama doktor böle dedi o yüzden denk gelmedi yaptramadim..bendede var tüy sorunu jinokologa gittim bisey yok