Tüylenmiş kumaşlar ve tiftiklenmiş trikolara pratik çözüm

Konusu 'Püf Noktaları' forumundadır ve BenTulis tarafından 26 Kasım 2007 başlatılmıştır.

26 Kasım 2007
    Konu Sahibi : BenTulis
  1. BenTulis

BenTulis KURŞUN KALEM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Tiftiklenmiş düz örgülü kazaklarınızı bildiğimiz permatik ile traş edin,ama örgünün yönünde yapmaya özen göstererek.Yepyeni oluyorlar.
    Bir de tüylenmiş kumaş giyeceklerinizi ambalaj bantlarıyla ağdalayın,yapıştırıp çekin,tertemiz olduklarını göreceksiniz.
    Kadin değil miyiz,tüy istemiyiz kardişim...jileti ve ağdayı onlara da kullanırız,çocuk ta yaparız dimi?

2. 26 Kasım 2007
  3. ftmdgn

ftmdgn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    koli bantı gerçekten işe yarıyor, bütün kılı tüyü temizliyor.
    Paylaşım için teşekkürler, sevgiler

4. 26 Kasım 2007
  5. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    İşe yarıyorsa cidden güzel bir fikir yerimseniben

6. 26 Kasım 2007
  7. Krdi

Krdi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Taam tüliş bundan sora elbise üzeri ağda yapalım. Elbiselerimiz dahil cümleten temizlenelim:1rolleyes:

8. 26 Kasım 2007
  9. BenTulis

BenTulis KURŞUN KALEM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Yok kuzu danası,işe yaramıyor sırf geyik olsun işte,boşver sen deneme,sen şimdi kalkar o ambalaj bantlarını bacağına neyin de yapışktırmaya kalkarsın,aman sen uzak dur.:roflol: :roflol:
    Yap tabi kızım kadın dedüün her bi yeri tüysüz olmalı dimi ama...Valla bana dua etceeeniz nan.

10. 29 Kasım 2007
  11. Herbela

Herbela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Bi sivrilik yapiim misırnaşık şey

Ben zaten tıraşlıyoruma.s Hatta tıraşladıktan sonra ütü bezi kullanmadan düşük ayarda ütüleyince uzun süre kullanılabiliyor.

Bunun yanında lastikleri gevşeyen kazaklarınızın kol ve bel kısımlarına iğne yardımıyla makine lastiği geçirince onları da sıkılaştırınca bir kazağı 20 sene giyebilirsiniz:roflol:

Ben zengin olucam kardeşiiim

12. 15 Mart 2008
  13. Hepsi bi tarafa, ben tüylenmiş kazaklarım için reklam gibi olacak belki ama o markayla alakam yok arkadaşlar önce bunu belirteyim.hepsiburada.com da dolaşırken görüp almıştım.tedavülden kaldırdığım kazakları temizledim yeniden rahatlıkla kullanıyoruz.sinbo ss 4011 elbise traş makinası.süper bişey hem şarjlı, hem çok pratik hem giysilere zarar vermiyor.bu gün bozulsa tekrar alırım ben aldıktan sonra hemen hemen bütün tanıdıklarım aldı.patronumun eşi bile:) fiyatıda çok uygun 17 ytl.kesinlikle kefilim.alın.pratik ve kesin çözüm.