tüylere bi çözüm daha NANE

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve kader06 tarafından 7 Şubat 2009 başlatılmıştır.

7 Şubat 2009
    Konu Sahibi : kader06
  1. kader06

kader06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet arkadaşlar sizlerle paylaşmak istedim maglum ilaç nerdeyse oraya koşuyoruz tulere her çözümü denedim ıgnelı epılasyona kadar şımdıde nane bıldıgımız yaş naneyi sabah ,öğle ,akşam yemeklerden önce aç karnına yiyebildıgınız kadar yıyıyorsunuz bu işlemı 15 gun uyguluyorsunuz ve tüylerde azalma ve ınce cıkmalar başlıyomus şahsen ben marketlerde naneyı bulamadım ama bulur bulmaz kesınlıkle denıyecem ve sonucları yazacagım [/COLOR][/COLOR] NOT=buarada hamile bayanlar sız sız olun naneyı ve nane suyunu hamılelıkte agzınıza almayın cunku bebegı dusurme rıskı varmıs bunuda yenı ogredım bılmeyenlerle paylaşmak ıstedım a.s.Şeniza.s.[/SIZE][/I][/B]

2. 7 Şubat 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    nane hormanlarinzi etkielmiyor mu? boyle ulu orta tavsiye edilmesi bana normal gelmiyo pek

4. 7 Şubat 2009
  5. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    erken menopoz riski de olduğunu duydum ben.hatta limon tuz ve nane çayı yöntemindeki nane çayını hep içiyordum.ama artık o kadar sıklıkla içmiyorum hormonları etkilediği için.

6. 7 Şubat 2009
  7. sevee

sevee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Nane tuyleri dokuyormus bende duymustum ama yani saclarimizida dokmesin:sm_confused:
    zaten dokuluyor saclarim bide nane yuzunden kel kalmayalim:roflol:

8. 7 Şubat 2009
  9. Beany

Beany Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    valla artık hangi yöntem çıksa ona koşar olduk
    bende tv de doktorlardan nane tüketiminin kılları zayıflattığını dinledim ama şimdi çok daha etkili bi iksir keşfettim ,daha doğrusu iksiri keşfeden kişiye ulaşma imkanı buldum -önümüzdeki salı günü elime ulaşmış olacak ve heyecanla kullanıp iyi sonuç almayı diliyorum
    çeşitli bitki ekstrelerinden yapılmış bir reçete oluyo bu kullanacağım şey
    henüz piyasaya çıkmamış şimdiik elden dağıtılıyo,ağustos ayı gibi patenti alınacakmış
    tüylere etkisi şöyle ;ilk seansta tüm vücut için 10 ml yeterli gelip,kılları epilatörle almak gerekiyormuş ağda yasak diyor satıcı ,sadece 1 gün uygulanıyo bu solüsyon ve ilk seanstan sonra bile bariz bi azalma olacak diyor ,2.seanstan sonra ise kıllar elle tutulup koparılacak kadar zayıflıyormuş ve yüz tüyleri gibi oluyormuş,tahminen 3-4 sansta tüylere elveda imiş,kullanıp memnun kalan çok ark var
    olumlu yada olumsuz sonuç alırsam kk da paylaşacağım

10. 7 Şubat 2009
  11. zeynepberre

zeynepberre Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bitkileri ve nasıl yapıldığını yazarsın artık umarım sonuçlardan memnun kalırsın ve nerden alacan bu bitkileri cvp için şimdiden tşkler

12. 7 Şubat 2009
  13. Beany

Beany Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba zeynep berre ,bende nette sörf yaparken buldum bu solüsyonu hazırlayan kişiyi
    burada forum ismi vermek yasak olduğundan paylaşamıyorum
    solüsyonu hazırlyan kişi çeşitli bitki ekstresinden hazırlamış ,şimdi piyasaya çıkmasını bekliyor (patent için ) ,formülü tam anlatmıyor sadece nasıl hazırladığını yazıyor (patenti çıkacak biride formülü yazmaz zaten )ben kullananların yorumlarını okdum ve çok etkilendim
    satıcı bana ilk denemem için ücretsiz numune gönderiyor ,kendisine güvenmese göndermezdi diye düşünüyorum ,açıkçası çok ümitliyim
    gelişmeleri paylaşıcam tabiki ,bende yıllardır kk da istenmeyen tüyler mevzunu takip ediyorum ,işim bitince hadi güle güle demek olmaz dimi...

Son düzenleme: 16 Mart 2009
  14. 7 Şubat 2009
  15. meltem44

meltem44 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    Nane kürü İbrahim Saraçoğlu'nun ben denedim ama hiç bir değişiklik yok

16. 8 Şubat 2009
  17. kader06

kader06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gercektenmı yok bende onu dınledım ve bulamadım nane yoksa sımdıye kadar denemeyeı dusunuyordum hormonları etkılıyomuş ama herkesın farkı bı yapısı var bende ıbrahım saracoglunun tvdekı programında dınlemıştım vala artık ne cıkarsa neyı duyarsak dener oldum ben sadece (keşke tumden yok etse) belkı fayası olur deneyenlerde, bılgı amaclı yazdım henuz denemedım ama acıkcası denemeye nıyetım var napıyım dugunum var yaza ve bı care bulmama lazım sızlede daha etkı cozum bulursanız paylalın ne olur rrrrrrrrrsenağlamasenağlamasenağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

18. 8 Şubat 2009
  19. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ben de denedim kıslarr ..taze nane igrenç bşy ya yutamıyordum ...ama işe yaramadııı...boşuna onca gün yedimm