tüyleri azaltan kremler hk. yardıma ihtiyacım var

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve adrenalin-07 tarafından 6 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : adrenalin-07
  1. adrenalin-07

adrenalin-07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam
    yüzümde ileri derecede kıllanma problemim var, 4 yıl iğneli epilasyon yaptırdım fakat hiç bi işe yaramadı, son zamanlarda yanaklarıma doğru yayılmaya başladı.şuan sir ağdayla alıyorum çünkü çocuğum olmadından dolayı tedavi gördüğümden lazare başlayamıyorum. aranızda benim durumumda olan varmı. tüy azaltıcı kırem kullanan varmı. bioderin ürünlerinin azalttığını duydum ne yapacağımı bilemiyorum

2. 6 Temmuz 2009
  3. DingiltereKralicesi

DingiltereKralicesi Makyaj Günlüğü... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim bildiğim bu tür kremler kullandığın sürece etkili
    bıraktığın anda yavaş yavaş etkisini kaybediyor ve yüzün eski haline dönüyor

4. 9 Temmuz 2009
  5. Romantik_isyankar

Romantik_isyankar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence kremlerle hic ugrasma canim, ben denedim hic bir faydasi olmadi olan giden zamanima ve parama oldu, Sarartici kremlere hic basvurma onlar dahada berbatlastiriyor herseyi... en iyisi lazen ve agda

6. 12 Ocak 2010
  7. kircin

kircin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım senin yine iğneli tek çaren tedavin sürüyorsa tamamen bitmese bile çok büyük fark görmen lazım.iyi uygulayan bir uzmana denk gelmemişsin sanırım.yine de araştır muhakkak vardır orada da iyi yapan.hormonal rahatsızlığın devam etmiyorsa tamamen kurtulabilirsin iğneli epilasyonla.