tüylerim 2 gunde uzuo ve alınca temiz görünmüo :(

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve nunnu tarafından 16 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

16 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : nunnu
  1. nunnu

nunnu Guest

ya sizlerde de oluyor mu bilmiorum.. ben kısa etek giyemiorum neden mı çünkü tüylü olunca zaten giyilmio ama ben tüylerimi alıncada giyemiorum çünkü çok kötü görünüm oluo kırmızılık değil çok başka bişi.:bbo: hiç bi zaman tertemiz durmuo bacaklarım.. ayrıca 2 güne kalmaz uzuo bütün tüylerimi hiç bi zamn aynı anda alabıldığimi hatrlamıorum hergun makınaya tutmak zorunda kalıorrum ne yapmam gerekio yaaa benım gibi olan var mııı

2. 16 Temmuz 2009
  3. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçmiş olsun galiba hormonlarla alakalı bi doktora görünsen?

4. 16 Temmuz 2009
  5. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Tatlım bu tüy işi biraz talih işi galiba.
    Genç kızlığımda bende çok çektim o tüylerden,belli bir dönemden sonra ıslah oluyorlar ama eğer sert tüylere sahipsen ve hızlı uzuyorlarsa çokta yapılacak bişey yok epilasyondan başka:KK43:
    Makine kullanmanı önermiyorum ben sana
    Bende çok batık sorununa neden olmuştu.
    En iyisi biraz sık dişini uzasınlar ve ağdaya dön.
    Ağda epilasyondan sonra en etkili çözüm bana göre.

6. 16 Temmuz 2009
  7. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    eminim sen abartıyosundur canım ya. benim bi kuzenim de öle hiçbişi görünmediği halde böle kafayı yerdi alacam diye. sen yakından ve dikkatli bakınca kötü görünüyo gibine geliyodur çok takma bence. ya da bi arkadaşına sor.

8. 16 Temmuz 2009
  9. nunnu

nunnu Guest

ya tamda kısa gıyme zamanı hep böle olur ya zaten ne zaman kısalar çıkar ortaya:uhm:[ insanın aklına gelir :p uzasınlar dıe beklersem yaz biter sanırım.. daha önce agda da yaptım ama olmadı sanırım bu konuda talihsizim :KK43:

kapri giyeceğim bi gun kardeşime sordum nasıl görünüo dıe oda daha beter çıkanlar var idare eder dedı:1shok: üstelik ben çok beyazım ve hiç bı zamn denıze gitsemde bacaklarımı birazda olsa karartamıorum. bıraz bronzlastırabılsem belkı o lekelerıde kaybettırebılırım ama olmuo işte:bbo:

10. 16 Temmuz 2009
  11. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    banyoda keselemeyi bi dene canım. en azından 1 hafta

12. 16 Temmuz 2009
  13. lipton

lipton Guest

al benden de o kadar,ben her türlü şey kullandım hiç iyi olmadı,en son sir ağda yaptım vücdumda geçmyen svlcler bıraktı,bıktım artk ama son çare bu sene lazeri deneyeceğim,istrsen lazr yptr yda iğneli.

14. 16 Temmuz 2009
  15. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kıştan başlıycaksın hazırlanmaya tatlım
    Son dakikaya bırakmıycaksın.
    Arkadaşların dediği gibi kese ve nemlendirci uzun bir süre almadan beklersen
    Ağda yaptığında ışıl ışıl olur bacakların

16. 16 Temmuz 2009
  17. nunnu

nunnu Guest

benım okulum var ve dısarda okuyorum gıt gel çok zor. uzun sure beklemem lazım lazer için. ayrıca dünyanın parası işi başlayıncaya kadar zor benım için lazer:sinifsinif:.

bide bunu deneyım bakayım nasıl olacak nemlendırıci ve kese.. inşallah ii gelir kısalarımı giymek istiyorum artık epilasyon reklemlarındakı kızlara özenmek istemıorum :jeyyar::kedi:

18. 16 Temmuz 2009
  19. nunnu

nunnu Guest

evet ama işte insan ne zaman kısaları çıkarıo aklı başına gelio.. seneye baslıcam bakalım uzatacam ve alıcamzemuszemus