tüylerim yarı yarıya azaldı

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve fresa tarafından 15 Eylül 2010 başlatılmıştır.

15 Eylül 2010
    Konu Sahibi : fresa
  1. fresa

fresa ...aşktanda öte ... Üye

Beğenildi:
    162
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar yıllarca jilet epilosyon aleti kullanan biri olarak buna bi son vermek istedim kesinlikle evde veya kuaforde mutlaka ama mutlaka şekersiz sir ağda tekrar ediyorum şekersiizzzz kulanın heryerinize bunu becermek pek kolay değil ben zamanla yapa yapa alıştım yanlış yapıldığında morarma deride tahriş yapıyor tek seferde ve aşağıdan yukarı doğru hızlıca çekin isterseniz kendiniz yapmaya alışana kadarda kuaforde yaptırabilirsiniz ki ben inatla evde kendim yapmayı başardım pratikleştim zamanla dikkat edin bi yere bulaşmasın çok zor çıkıyor gelelim esas meseleye ağdayı yapınca aktarlardan bulunan karınca yağını sürün kokusunu falan boş verin işe yaramasına bakın ve arap harfle yazılı olmalı 4tl falan fiyatı bunu ağdadan sonra 4gece boyunca sürün tüyler uzayıp bi dahaki alışınızda tekrar 4gece sürün yıkama falan yok bunu 6ay kadar falan yapın ben 4-5 şişe kullandım şimdiye kadar heryerimde hemde yarısı gitti artık çok geç ince yumuşak seyrek çıkan tüylerim oldu çok uzun anlattım ama bende bu formülü bu siteden buldum sabırla inanarak yaptım ve hiç bi yan etkisi yok aylarca yapmaya devam edicem takiiii en aza indirene kadar zor bişi değil şiddetle tavsiye ediyorum yapın sabırla bekleyin 1-2 ay yapıp bi halta yaramadı demeyin uzun bi zamanda çok etkili siz bilirsiniz yapıp yapmamak size kalmış

2. 15 Eylül 2010
  3. zuzu_88

zuzu_88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    198
    peki nekadr zamanda azaldı senin

4. 15 Eylül 2010
  5. secretlov

secretlov Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    peki karınca yagını surdukten sonra tuyu aldıgımız yerleri yıkasak bişe olurmu bide mesela bir şişesi ne kadar sure gidiyo
    ınternette okumustum karınca yagı satısı yasaklanmıs dıye saglık bakanlıgı tarafından yani yan etkisi varmıdır kı acaba.
    gerci sen yok demıssın tecrube sahıbı olarak ama kararsız kaldım şimdi :sm_confused:

6. 15 Eylül 2010
  7. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Şekersiz ağda çok berbat normal ağdaya göre daha çok acıtıyo :KK43:

8. 15 Eylül 2010
  9. fresa

Beğenildi:
    162
    Ödül Puanları:
    153
    asıl şekerli ağda berbat acıttığı yetmezmiş gibi bide kılları besleyip sakal gibi diken diken çıkarıyor tüyü azaltmak isteyen kesinlikle şekerli ağdadan uzak dursun

10. 15 Eylül 2010
  11. fresa

Beğenildi:
    162
    Ödül Puanları:
    153
    hayır yıkama o yağ en derinlere kadar inip kıl kokunu azaltıp inceltiyo yıkama ağdayla işin bitince hemen yağ sür masaj yap 1şişe baya gidiyo yan etkisi asla yok aylardır kullanıyorum ben ki benim çok hassas cildim var toza tüye karşı hem şişer kabarır ama bu yağ asla hiç bişi yapmadı

12. 15 Eylül 2010
  13. fresa

Beğenildi:
    162
    Ödül Puanları:
    153
    ben 6aydır kullanıyorum

14. 15 Eylül 2010
  15. secretlov

secretlov Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    peki canım son bi soru hanı ustunde arapca yazanı alın demişşsin sahteleride oluyomus bu yagların
    nasıl ayırt ederizki acaba bende almak istiorum ama karar veremedim gerci denemekten zarar gelmez

16. 15 Eylül 2010
  17. fresa

Beğenildi:
    162
    Ödül Puanları:
    153
    6ay uzun bi zaman gelebilir ayda bir tüylerimi aldığımı varsayarsak bu 6seans yapıyo ki iyi sonuç verdi ayda 4gecenizi ağda yaptığınız bölgeye karınca yağını 2-3dk sürmeye zaman ayırmak çok da zor olmasa gerek nelere zaman ayırıyoruz oysaki buda bayanların en önemli ve ciddi sorunuyken ben değil 6 ay yıllarımı bu yağı kullanmaya ayırırım çünkü sonuç veriyor

18. 15 Eylül 2010
  19. fresa

Beğenildi:
    162
    Ödül Puanları:
    153
    ben sahtesine rastlamadım sahtekarlığı yapan her kılıf bulur sahtekarlığına bildiğiin tanıdığın güvendiğin yerden al bu irandan geldiği için doğu illerindende getirtebilirsin