tüyox'u kullanan varmı? lütfen tecrübelerinizi paylaşın...

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve turkank tarafından 19 Aralık 2009 başlatılmıştır.

19 Aralık 2009
    Konu Sahibi : turkank
  1. turkank

turkank Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar nette dolaşırken tüyox diye bir ürünle karşılaştım. bayağı iddalı yazılar okudum. siz ne düşünüyorsunuz. kullanan varmıki? kullananlar yada bilgisi olanlar lütfenn yardımmm.mafoldumben

2. 19 Aralık 2009
  3. turkank

turkank Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doğru kullanımda (bir şişe bitince)kaydirigubbakcemile kıllar da bitiyormuşşşş...

4. 19 Aralık 2009
  5. simeron

simeron TATLIŞ'yla çok mutlu :)) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    hımm dur bakiiyim ben araştırma yapıyım azcık bulursam dişe dokunur bişeyler bilgilendirirm hemen :KK46:

6. 19 Aralık 2009
  7. simeron

simeron TATLIŞ'yla çok mutlu :)) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Buldum kızlar bişeyler eğer kullanan varsa,yada bilgi sahibi arkadaşlar paylaşırlar bildiklerini :kahve:

TÜYOX NERELERDE KULLANILIR

“TÜYOX” tüy azaltıcı bitkisel cilt bakım yağı, vücudun tüm bölgelerinde (el, kol, yüz, ense, sırt, koltuk altı, göğüs, göbek ve bacaklarda) güvenle kullanılabilir.

TÜYOX NASIL KULLANILIR

*
    İstenmeyen tüy veya kıllar tercih edilen bir yöntemle kökünden alınır.
    *
    Yıkanıp kurulandıktan sonra temizlenmiş bu bölgeye “TÜYOX” kıl köklerine iyice işleyecek şekilde masaj yapılarak günde bir defa tatbik edilir. Kullanımdan en az iki saat sonra gerek görülürse temizlenebilir.
    *
    İstenmeyen tüy veya kıllar tekrar alınacak seviyeye gelinceye kadar, “TÜYOX” kullanılmaya devam edilir.
    *
    Tekrar alınacak duruma gelen bu tüy veya kıllar tercih edilen bir yöntemle kökünden alınıp, kullanıma düzenli olarak devam edilirse, her kullanımda istenmeyen tüy ve kılların, incelip azalmasına yardımcı olur.

İÇİNDEKİLER:

Glycerin, Calendula officinalis, Humulus lupulus, Thuja occidentalis, Verbascum, Vitex agnus.

8. 19 Aralık 2009
  9. turkank

turkank Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canım o bilgiler zaten internette mevcut.. tşk ederim ama ben ilginç bir sayfa buldum. uygulamayı farklı anlatmış. ve öyle iddialı konuşuyor ki. 2 hafta için de biter diyor. normal uygulayan bir arkadaşla aralrındaki diyaloğu vermişler. çok dikkatimi çekti.. ben acaba sonuç alan biri var mı onu merak ediyorum. bana matıklı geldi..:jeyyar:

10. 21 Aralık 2009
  11. turkank

turkank Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tüyox kullananlarrr lütfen buraya bakınnnn.........

12. 25 Aralık 2009
  13. turkank

turkank Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    okuduğum kadarıyla bu ürünü doğru ve tarif edildiği şekilde kullanırsanız 2 hafta sonra bu tüycükler bitiyormuş. ama ilginç olan üzerinde yazılan kullanma tarifi değil. ayrıca bu ürünü satan kişilere verilen bilgiye göre kullanılıyormuş. ç:sm_confused:eek:k iddialı buldum doğrusu. aslı astarı var mıbilmiyorum ama. kullanan veya bu ürün hakkında bilgisi olan arkadaşları buraya bekliyoooozzz....