tuz ve cinsiyet tahmini

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve senemcik tarafından 2 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : senemcik
  1. senemcik

senemcik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canlarım evet yanlış değil tuz ve cinsiyet tahmini nasılmı??
    şöyle ki az önce annem ve 2 çok yakın arkadaşı arkadaşının balkonunda oturuyorduk ve ev sahibi kahve yapmak için içeri gitti diğer arkadaşıda gitti sonra kahvelerle geldiler ama da yerlerine oturmadan tepemden hafif beyaz kül gibi sndığım birşeyler uçuştu ve ben toz filan dedim içimden sonra ablalarda oturdular bana tatlı bişey uzattılar ben yok istemem derken burnumu kaşıdım hepsi birden oğlun olcak dediler anlamadım dedim.onlarda biz az önce senin başından hb.olmadan bi tutam tuz attık sen ilk burnunu elledin eğer başını elleseydin kızın olurdu ama sen burnunu elledin oğlun olucak dediler.çok ilginç ilk defa böyle bişey duydum...CADIARZU:CüvCüv:fisfisfis

2. 2 Ağustos 2008
  3. minik_kelebek

minik_kelebek ilk hedef 70!!! Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    146
    inanmıyorum ya ne enteresan,daha neler duycaz.hadı hayırlısı bakalım Allah gönlüne göre versın

4. 2 Ağustos 2008
  5. yarenrs

yarenrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aa evet bende biliyorum onu anneme yapmışlardı kardeşim olacağı zaman o da burnunu ellemişte oğlun olacak demişlerdi. ve bildiler . ağzını elleseydin kız oluyo falan diye konuşmuşlardı.

bi de makas bıçak var onu biliomusunuz bilmem.
    önce iki yastık alıyosun birinin altına makas birinin altına bıçak koyuyosun tabi hamiş bilmiyo hangisinin altında ne olduğunu sonra birini seçip oturuyo yastığa..

makas çıkarsa kız bıçak çıkarsa erkek bunun da doğru çıktığına şahit oldum çok garip ama eskiler yapıo işte :))))

6. 2 Ağustos 2008
  7. gamur

gamur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :dance:

aynısını bizde yapmıştık ablama ama çok oldu tabi 8 yıl kadar önceydi bizim yaptığımızda oda burnunu kaşımıştı oğlun olacak dedik ve öylede oldu gerçekten bunu yapan çok var.
    :dance:

8. 2 Ağustos 2008
  9. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    cok tuaf o zaman insan basina da dokunur burnuna da ...cok sasirdim dogrusu...

10. 2 Ağustos 2008
  11. MTS

MTS Minik meleğim hoşgeldin.. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben de duymuştum bunu ama doğruluğu hakkında bir bilgim yok..Atalarımız garipmiş be...

12. 2 Ağustos 2008
  13. cmcmcns

cmcmcns _CanCu (: _ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    onu ablamada yapmışlardıı annemler ama tutmadı ablamda burnunu kaşıdı oğlan dediler oda baya inandımş kendini :roflol: ama kzıımız olucakksositosositosositososito

14. 3 Ağustos 2008
  15. ((eslem))

((eslem)) Canım kızım büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar inanmayın böyle saçmalıklara yaa
    insanı dinden çıkarır bu gibi safsatalar
    gaipten haber vermek gibi bişey
    eskiler ne yaptıysa hep cahilliklerinden yapmışlar, bi kaç tanesi tutuncada inanmışlar
    töbe ya Rabbim yaa, nelere kaldık

16. 3 Ağustos 2008
  17. ^^gxoxzbebexgxi^^

^^gxoxzbebexgxi^^ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    banada aynısını görümcem yaptı (ben tabi böyle seylere inanmak istemem) ilk önce ağzıma dokundum ve evdeki herkes kızın olacak diye bağırmaya başladılar. burnuna dokunsaydın oğlun olucaktı dediler... tabi benim kızım olacak... bununla bi alakası varmı bilmem ama benim batıl inançlarım yoktur...

18. 3 Ağustos 2008
  19. riçiya

riçiya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    napsın eskiler oyalanıyorlarmış işte bizim ultrason var öğreniyoruz onlarda tuzla makasla bıcakla filan eğleniyormuş garipler