Tv deki kadnlar bile kskanyorum:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve gizem_li tarafından 16 Ekim 2009 başlatılmıştır.

16 Ekim 2009
    Konu Sahibi : gizem_li
  1. gizem_li

gizem_li Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    88
    slm arkadaşlar.benim derdim kendimle..her olayı her bakışı çok abartıyorum,kendime sorun ediyorum ve en kötüsü eşimle sürekli tartışıyoruz..
    6.5 aylık hamileyim.daha öncesindede kıskançtım ama artık kendim bile inanamıyrum geldiğim duruma..
    eşim genelde sakin bir insandır ama bana başlarda söylediği yalanlardan dolayı ona hiçbirzaman tam anlamı ile güvenmedim.zaten bunu sık sık ta dile getiriyorum.(kötü bişey sanırım )ya nasıl anlatacağımı da bilemiyorum aslında..sürekli bir şüphe halindeyim.tv de açık saçık kadınlar çıktığında(dizilerde vs)hemen eşime bakarım,eğer kafasını çevirmemişşe hissettiğim duyguları size anlatamam.o an eşimden nefret edebiliyorum.bunu belli de ediyorum..yanlış davranıyorum bunun bilincindeyim ama ne yapaileceğimi bilmiyorum.elimde değil sanki o beni aldatmış gibi hissediyorum.yani dışarıdayken bir bayana baktığını,incelediğini görsem onu tereddüt etmeden boşayabilirim o kadar yani...
    belki kızıcaksınız,'yuh bu kadarda olmaz' diyiceksiniz ama bu bişey söylememenizden daha iyidir.bana bir yol gösterin lütfen.gitgide sırf bu yazdıklarım yüzünden bebeğimin babasını kendimden uzaklaştırıyorum gibime geliyor.ne yapmam lazım?nasıl davranmalıyım:KK43:
    eşim sizce benden uzaklaşırmı böyle devam edersem:KK43:

2. 16 Ekim 2009
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    evet uzaklaşır canım..
    umursama.zaten bebeğin olunca çok da bu konulara dikkat edecek halin kalmayacak.
    şimdiki ruh halin çok normal.hamilesin hormonların değişik çalışıyor.duygusallık anlamında.
    birde kendini eskisi gibi beğenmeme durumuda var.haliyle şöyle hissetmen çok normal..
    ama düşünme dediğim gibi ister istemez bebeğe odaklanacaksın..
    bu dönemlerde de bakma eşine ilgilenme bu durumlarıyla.rahatla..
    bir tek sende eş yok hayatım..bir tek erkek seninkide değil..
    bunu düşünürsen kendine bu şekilde telkin verirsen rahatlarsın..

4. 16 Ekim 2009
  5. gizem_li

gizem_li Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    88
    kimse yok mu?

6. 16 Ekim 2009
  7. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    evet uzaklaşır..
    siz sadece tişörtü olmayan bir erkek çıkınca tv'de kafanızı çeviriyor musunuz ki?
    ya da çevirmezseniz şehvet falan hissediyor musunuz?
    niye kadında çevirsin ki eşiniz kafasınız, sadece erkeklerin olduğu bi program da yok ki.
    bir de eşinizin söylediği yalanı affetmiş ve ilişkinize devam ettiyseniz artık kurcalamanın anlamı yok bence..

ckltaskna bunu beğendi.
  8. 16 Ekim 2009
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Zamaninda ne oludada sana yalan söyledi? Ne gibi yalanlarini yakaldin?CADIARZU

Eger kadin kiz yützündense...bana göre bu tavirlarin cok normal....güvenmeme duygusu yani.:nazar:

Ama kabullenip devam dediysen hatta bebek yapmaya bile razi olduysan herseye bir sünger cekip devam etmelisin....:hulya:

Yapi olarak cok kiskancsan zaten yapacak pek birsey yok kanimca....fazla belli etmemeye calisabilirsin ancak

10. 16 Ekim 2009
  11. karabiber01

karabiber01 11haziran 79.4 kilo Üye

Beğenildi:
    503
    Ödül Puanları:
    188
    Bencee çokk abartmışsınn canımm onuu kendinee bağlayayımm derkenn dahadaa fazlaa soğutabilirii dışarıyaa yönlendirebilirisnn
    hanii cep telefonundaa kadınn mesajıı yakalasann anlarımdaa bu denliii kıskançlığınıı

12. 16 Ekim 2009
  13. Catharsis

Catharsis Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.947
    Ödül Puanları:
    163
    şimdi hamılesın..
    içinde bulunduğun hormanal durum neticesiyle çok hassassın.
    hayatı kendıne de eşine zehir etmemek için kendini azıcık frenlemen lazım.. psikolojini kontrol etmeye çalış.. bebeğin doğduktan sonra da değişmez,psikolojik yardım almayı deneyebilirsin.

bu arada kıskançlıkla ilgili; kimseyi,kendin dahil kontrol edemezsin hayatım. tvler,sokaklar eskisi gibi değil.. dekolteler havalarda uçuşacak şekilde hoş bayanlarla dolu her taraf.bayan olmuşken biz bilebakmıyor muyuz? eşin onlara bakınca,inceleyince seni aldatmış,seni sevmemiş olmuyor..
    farklı olan,değişik olan ilgi çeker.. güzele bakmak da sevaptır.. televizyondaki kadına bakmasından bir zarar gelmez..zaten bakmayan yok gibidir..az cok kadın erkek herkes bakar..

kadınlar için de gecerli bu.. mesela bir kıvanç tatlıtuğ furyası var kadınlar arasında..pek çok kadın,evli,bekar çok ilgileniyor onla.. beğeniyor. sende beğenebilirsin. eşini aldatmış,onun yerine kıvancı koymuş olmazsın..

günümüz dünyasının getirdikleri bunlar..biraz daha geniş düşünmek lazım..
    ama mesela eşim sokakta kafası koparcasına mini etekli kızlara bakıyor diyorsan,orda ahlaki bir problem var derim..
    ya da bayan arkadasımı çok begenıyor dıyorsan..

ama bu tip sorunların yoksa kendını gereksiz üzüyorsun..

naçizane

14. 16 Ekim 2009
  15. Catharsis

Catharsis Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.947
    Ödül Puanları:
    163
    yalan konusu neydı yazmamışsın ama affetip hayatına devam edıyorsan onu artık yargılamaya hakkın yok..

16. 16 Ekim 2009
  17. Gardenia

Gardenia Bana kırmızı çok yakışıyorr :)) Üye

Beğenildi:
    498
    Ödül Puanları:
    153
    canım bencede hamilelikten hormonların dengesiz şu an bende çok kıskancım ama tv daki kadınlardan değil yni o kadarda değil birde güvensizlik demişsin neden güvenin sarsıldı kadın yüzündenmi? eğer öyle değilse tabiki eşin senden uzaklaşır bu durumdafisfisfis

18. 16 Ekim 2009
  19. emdev

emdev Guest

tvde,dizide,filmde vs,güzel bir kız görsem hemen derim ne kadar güzel bir kız,eşimde der evet güzelmiş.kaydirigubbakcemile2
    sonra derim güzel dedin ha(ama gülümseyerek derim bunu)oda derki yok aşkım kötü niyetim yoktu...fisfisfis
    çünkü oda benim güzelliğimin bilincinde
    sanırım ben kendime güveniyorum hemde fazla fazla..zemuszemus.
    sende kendine güvenmelisin ve çok çeşitli güzellerin olduğunu anlamalısın..

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Ekim 2009