Two and a half men

Konusu 'Yabancı Diziler' forumundadır ve MRMN tarafından 17 Aralık 2009 başlatılmıştır.

  17 Aralık 2009
  Konu Sahibi : MRMN
 1. MRMN

  MRMN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  11 Aralık 2009
  Mesajlar:
  8.858
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  TWO AND A HALF MEN
  Müzmin bekar Charlie'den çapkınlık dersleri almaya devam ediyoruz. Ancak bu sezon bir rakibi var: Artık yarım porsiyon olmayan yeğeni Jake!
  Malibu sahilinde yaşayan çapkın ve bekar Charlie Harper reklam filmlerine şarkı sözü yazar. Söylediğine bakılırsa, başarılıdır da (iddiasına göre Teenage Mutant Ninja Turtles'ın tema müziği ona aittir). Charlie, yalnız yaşamaktan son derece memnun; ama hemen her gece başka bir kadınla uyumak kaydıyla...
  Her şey tam da istediği gibi giderken, günün birinde eşi Judith tarafından kapı önüne konan kuralcı erkek kardeşi Alan ve onun 10 yaşındaki oğlu Jake, Charlie ile yaşamak için ona taşınırlar.
  Kardeşi Alan ve oğlu Jake ile birlikte yaşama fikri Charlie'ye başta cazip gelmese de sonradan onlara o kadar alışır ki bu aile yaşantısını kaybetmemek için elinden gelen her şeyi yapar.
  Charlie ve Alan'ın baskıcı ve her şeye karışan anneleri Evelyn, Charlie'nin tam bir hayal kırıklığı olduğunu düşünüyor; Alan'ın ise onu torun sahibi yaptığı için hayatını altüst ettiğini. Charlie'nin yan komşusu Rose ise Charlie'ye takıntılı bir tutkuyla bağlı ve sık sık ziyaretlerine geliyor.


  evet bayanlar chuck için ne düşünüyorsunuz bu dizide çok gülüyorum yaaa chuck ın esprileri öldürüyor beni çok keyifli bir dizi bence siz neler düşünüyorsunuz bakalım