ty2009 'un başarı öyküsü

Konusu 'Diyet Başarı Öyküleri' forumundadır ve ty2009 tarafından 31 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : ty2009
  1. ty2009

ty2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bayanlar ben 18 yaşındayım ve diyetle kafamı fena halde bozmuş durumdayım şu anda.4yıl önce 85 kilioydum ve diyet yaparak 31 kilo verip 54 kiloya düştüm 2senede.anladım ki kilo vermek için istememiz yeterli oluyor.fakat kilo verdiğim zamanlar cok sağlıksız bi şekilde kilo vermiştim.yemeği hepten kesmiştim ve de spor da yapmıştım.gün içinde adam gibi hiç birşey yemiyordum neredeyse ve de sürekli hareket ediyordum.sonra 54 kiloya düşünce bıraktım diyetimi.normal yemeğe başlayınca insan ister istemez kilo alıyor.şu an 62 kiloyum ve 8 kilo vermem gerekiyor.yarından itibaren diyete giriyorum fakat bu sefer daha sağlıklı bir şekilde yapıcam cünkü insan hemen alıyor kiloyu fazlasıyla hem de.bakalım sizlerle paylaşacagım verdiğim kiloları.fakat size tavsiyem yeter ki isteyin kilo vermemeniz için hiçbir neden yok çünküa.s formda günler dilerimhihoyyyt sonucu size bildireceğim:dance:

2. 31 Temmuz 2009
  3. Sbeden

Sbeden Guest

Tebrik ederim canım güzel kilo vermişsin benimde istediğim sağlıklı kilo vermek sarkmak bozulmuş bir beden en büyük korkum.

4. 31 Temmuz 2009
  5. ty2009

ty2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet cok kilo verdim gerçekten.yani insan kilo verince yüzü falan değişiyor cok.insanın yüzünün güzelliği ortaya cıkıyor.fakat sarkmalar oldu vücudumda bayağ.onlar da sağlıklı beslenme ve sporla falan gidecek artık.

6. 29 Mart 2014
  7. burikinafaso

burikinafaso Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    16
    Sarkmalar platesle yok edilebilir diyr dusunuyorum arkadaslar