uc aylik bebeklerimiz neler yapar okuyalim gelisimlerini takip edelim

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve aysima81 tarafından 16 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : aysima81
  1. aysima81

aysima81 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ..İKİ- ÜÇ AYLIK BEBEĞİNİZ NELER YAPABİLİR?

-Başını daha uzun süre dik tutabilir, göğsünden destek alıp kalkmaya çalışabilir.

-Ellerini bacaklarını sallamaya, basmaya çalışabilir.

-Parmaklarını açabilir, ellerini birleştirip ağzına götürebilir ama henüz elini bütün olarak kullanır.
    -Gülmeye başlar, tanır. Tek heceli sesler çıkarmaya, cıvıldamalara başlar.

-90-180 derece izleyebilir.
    kizlar uc aylik bebekler neler yapabilir diye konu actim burdan takip edelim acaba bizim bebeklerimiz bunlarin hangilerini yapabiliyo.normalmi gelisimleri:hooray:

2. 16 Mayıs 2008
  3. aysima81

aysima81 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim kizisim masallah kahkaha atabiliyor.oturur pozusyana gecmek istiyo.agladiginla oyuncak gosterdigimde susuyor.karninin uzerindeyken gitmeye calisiyor.yanima yatirdigimda bana konusmak istiyor.tabi bu arada beni cirmikliyor.beni surekli takip ediyo.bazen sirf bana gelmek icin agliyo.salya akitiyo biraz.ya sizinkiler

4. 20 Mayıs 2008
  5. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ohh maşşallahhhh benım oglumda donmeye calısıyo kalkmaya calısıyo guluyo etrafında gezınce takıp edıyo yuz ustu durdugunda kafasını pek kaldıramıyo nedendır acaba ?

6. 20 Mayıs 2008
  7. aysima81

aysima81 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bebisin cok seker canim allah bagislasin.canim bol bol karninin ustune yatir kapasini kaldiramiyosa yaninda bulun.hem gazi cikar hem kaslar kuvvetlenir.endiselenme canim.benimkide beni deliriyor biberon verirken biberonu itip itip duruyor agzindan cadi heryer suz icinde kaliyo.bide menderen yilani gibi kipir kipir ay durmuyo bi saniye sag salo gidior kendini ite ite

8. 23 Mayıs 2008
  9. ozzytoygar

ozzytoygar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim oğlumda 3 aylık olacak 26 sında.kafasını dik tutuyor, cok hareketli kucakta ve anakucagında sürekli el kol hareketleri yapıyor aay lar ,off lar ,agu lar sesli gülmeler odaya girdigimde konuşmama gülerek tepkiler,ses nerden gelirse başını otarafa ceviriyor eger tv acıksa o yöne bakıyor eller ağzına gidiyo küçük sincap misali.bide bugünler de memeyi biberon tutar gibi iki eliyle tutmak istiyo ve tutuyo ama biberon dan cay kesinlikle içmiyo yani biberon sevmiyo illa anne sütü.

Son düzenleme: 23 Mayıs 2008
  10. 23 Mayıs 2008
  11. aybem

aybem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    benimoğlum da 3 aylık oldu bugün çok tatlılar ya bebekler insan doyamıyo onlara benim oğlum da çok güzel gülücük veriyo ses çıkarıyo ve yerinde durmuyo artık yastık bi tarafa kendi bi tarafa ayaklarınıyere vurarak sürükleniyo

12. 24 Mayıs 2008
  13. yaseminsen

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur ederım cnm bende bunu kafama takıyorum koyuyorum yuz ustu ama kaldıramıyo ıste neden acaba yaaaa
    bu arda senın mınnosada maşşallah

14. 26 Mayıs 2008
  15. EN-FUR-TU

EN-FUR-TU furkan'ın annesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bebişlerimiz gün geçtikçe yeni şeyler öğreniyorlar ve bizde onları izleyip şaşıyoruz.benimkininde sizlerden bi farkı yok.hele elleriyle göğsümü tutuyor ya bitiyorum o anda işte.destekli oturabilirler herhalde değil mi artık?

16. 26 Mayıs 2008
  17. happyhappy

happyhappy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimki de aynı kılar donmeye calısıyor yana,agu vs tatli sesler cıkarıo ve guluyor.yasemincim sen de bol bol yuz ustu cevir gitgide alısır kaldırır tatli kafasını bence takma kafana belki biraz zor geliodur benimkide baslarda aglıyordu durmuyordu bile oyle:)

18. 28 Mayıs 2008
  19. yaseminsen

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya ne biliyim çok sorun yapıyorum yuz ustu cevırınce kaldıramıyo kafayı aglıyo bende uzuluyorum