üç boyutlu parke

Konusu 'Kaplama ve Zemin Döşeme' forumundadır ve CAVXIXXSX tarafından 31 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : CAVXIXXSX
  1. CAVXIXXSX

CAVXIXXSX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kıslar evinde ÇAMSAN LAREKS üç boyutlu parke kullanan varmı nasıl memnunmusunuz fikirlerinize ihtiyacım var:uhm:

2. 31 Temmuz 2009
  3. Elis

Elis Guest

hic duymamistim,simdi gorunce arastirdim ama normal parkeden bi fark goremedim ben:uhm:

4. 14 Aralık 2009
  5. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    Canım 3 boyutlu olunca elini sürdüğünde ağacın çizgilerini hissedersin yani düz bir yüzey değildir.
    Ben kullanmadım ama açıkcası doğal görüntüsünden dolayı güzel görünüyor kullanan varsa zorluklarını belirtirse iyi olur..

6. 6 Ocak 2010
  7. yELiiizz

yELiiizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    açık renklerde kir girer koyu renklerde deterjan ve kireç lekesi belli olur çok az ama iyice temizlenirse bişey olmaz

8. 10 Nisan 2010
  9. royall

royall yaşamak herşeye rağmen Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    3 boyutlu akçaağaç ı beğenmiştim elinizi gezdirdiğinizde hissediyorsunuz,çok öle toz kir tutacak kadarda belirgin değil desenleri

10. 10 Mayıs 2011
  11. haydeç

haydeç Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    kullanımı ve temizliği çok rahat .tavsiye ederim...

12. 10 Mayıs 2011
  13. nanymchpee

nanymchpee >^.^< Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    103
    canim ben 3 yil once , oak - breazilian cherry dosettirdim, renkten cok memnunum, agac kaliteside ayni sekilde, belirli bir butceyle girdigimiz icin , aslinda secerken en kalitelisine de gitmedik , ortalama bir kalitede , iyi bir renk sectik ve cok memnunum..

ancak parkelerini dosettirmeden en az 1 hafta dosenecegi ortamda beklettir, agaclar her alanin havasindan farkli sekilde etkileniyor, denize yakin bolgede daha cok sisme yapiyorlar mesela, o sebepten dosenmeden oldugu bolgenin havasina gore sisme olayini tamamlamasi lazim, aksi takdirde dosendikten sonra sisen parkelerde , kabariklik, goruntu bozuklugu oluyor, birde aklinda bulunsun, diger parkelere oranla daha dolgun olduklarindan , en ufak cizik, zedelenme kendini hemen gosteriyor..

kolay gelsin:KK61: