Üç çocuklu başka anne yokmuu?

Konusu 'Nasıl Anne Babalarız ?' forumundadır ve nazece tarafından 15 Aralık 2007 başlatılmıştır.

15 Aralık 2007
    Konu Sahibi : nazece
  1. nazece

nazece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    KK ya üye olduğumdan beri hiç üç çocuklu bir anneyle karşılaşmadım. Artık Allahın bir akıllısı benmiymişim diyorum üç çocuk yapmışımfisfisfis:hooray:

Üç çocukla ilgilenmek, onları eğitmek, yedirmek, giydirmek O kadar zor ki yaşamayan anlayamaz heralde. Hele bir de yalnızsanız, yardım etcek kimse bulmakta zorlanıyorsanız çok kötü oluyor :çok üzgünüm:

Bazen öyle anlar oluyo ki kendimi yetersiz ve çaresiz hissediyorum.senağlama

Çocuklarımı o kadar çok seviyorum ki üç değil beş olsa aynı sevgiyi veririm tabiki. Onlarsız asla olamam. Şeniz:KK46::nazar:

Benim gibi üç çocuk annesi yok mu burda dertleşelim....sıkıntılarımızı paylaşalım...:1hug:

2. 15 Aralık 2007
  3. DreamLover

DreamLover Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    113
    2 çocuklu olmaz mı canım?
    Benim iki tane var. 3.düşünmek için çok erken henüz.

4. 15 Aralık 2007
  5. nazece

nazece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

En büyüğüm kız 8 yaşında, oğlum 6 bir de şeker bir bebeğim var 1 yaşında. Üçüncüyü düşünmüyorduk ama sürpriz oldu bize kürtaj olmak istemedim:1no2:
    iyi ki gelmiş dünyaya bebeğim:KK46:
    Allah cümlezinkini bağışlasına.s.

6. 15 Aralık 2007
  7. misty

misty Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim bir çocuğum var ama inan bir tanede olsa çocuk zor,sabır istiyor........

8. 15 Aralık 2007
  9. nazece

nazece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet 2 çocuklu varda üç çocuklu çıkmadı henüz bekliyorum. Allah bağışlasın yavrularını seninkiler kaç yaşlarında?

10. 15 Aralık 2007
  11. DreamLover

DreamLover Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    113
    saol cnm oğlum 6 yaşında, kızım 3 aylık henüz

12. 15 Aralık 2007
  13. nazece

nazece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Allah bağışlasın zehracım, küçükmüş senin çocuklarında, ne güzel bir kızın, bir oğlun var. Allah uzun sağlıklı ömür versin:nazar:

Gerçekten öyle misty, bir olsun, üç olsun hep sabır, hep sabır. Allah yüreğimizden evlat sevgisini eksik etmedikçe üstesinden geliriz inşallah. Allah sanada sabır versina.s.

14. 18 Aralık 2007
  15. nazece

nazece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bir kaç gündür iki çocuğumda hastaydı, çok şükür şimdi daha iyiler ama onları iyleştirirken insan kendisiyle ilgilenemiyor bende çok yorgun düştüm. senağlama Birini okula hazırla, derslerine yardım et, üstelik 1. sınıfta en zor dönem. Diğerleri hasta durmuyorlar, Allahtan komşularım çok iyi kızımı komşum götürüp getirdi 1 hafta boyunca.
    Birde bayram geldi üstüne hiç bişey yapamadım daha moralim çok bozuluyor, çok bunalıyorum. :çok üzgünüm:Yine de diyorum Allah çocuklarımıza, tabi bizede sağlık versin inşallah. :nazar:

Bu arada gerçekten bir ben varım heralde 3 çocuklu kaç gündür kimse yok.

16. 18 Aralık 2007
  17. kar tanesi

kar tanesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar nazece benim henuz cocugum yok ama 3 cocuklu arkadaslarim var seni bir nebzede olsa anliyabiliyorum baslarini kasiycak vakitleri olmuyo:bbo:

Allah kolayliklar versin sana:teselli:

Yavrularin buyuyunce vatanina, milletine hayirli cocuklar olurlar insallah canim sikma canini:1hug:

18. 18 Aralık 2007
  19. kuxsxum

kuxsxum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    86
    ablam peşinden geliyorum üzülme yalnız kaldım die :teytey: şu sezeryanım iyileşsin 2. sonra emen 3. yapıcam ama belkim 4 olur çok güsel ya :teytey: