Üç kuzum dualarınızı bekliyor

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve pitos25 tarafından 6 Eylül 2009 başlatılmıştır.

6 Eylül 2009
    Konu Sahibi : pitos25
  1. pitos25

pitos25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çarşamba günü 33+3 te üçüzlerim doğdu kızlar bir bebiğim 2 kg diğeri 1970 kız olan 1510 olarak dünyaya geldiler erkek olanlar yoğun bakımdalar kızımız ise iyi durumda ama dış ortama adapte olabilmesi için ve beslenmeyi tam olarak yapamadığı için küvezde herkezin dualarını bekliyoruz

2. 6 Eylül 2009
  3. epsus

epsus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ay canımya ne güzel 3tatlı melegin olmuş gözün aydın canım allah uzun ömürler nasip etsin bebişlerine.tez zamanda kucana alırsın bebişlerini.bu arada küçük meleklerin adıne bakalım.

Son düzenleme: 6 Eylül 2009
  4. 6 Eylül 2009
  5. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    pitpscum Rabbim miniklerini korusun inşallahh hepsi an kısa zamnda evlerine döner cnm

6. 6 Eylül 2009
  7. seybay

seybay umut et! sabret! şükret! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ..biliyorum ki bebeklerin güçlü olacaklar ve sağlıklarına kavuşacaklar..sen yeter ki umutlu ol ve allaha sığın..biliyorsun ki ben bebeğimi kaybettim ancak kuzularım için güçlü olmak zorundaydım..inan ki onlar bizlerden daha güçlü..oğlum bir sürü badireler atlattı minnacıkken ameliyat oldu şimdi yanımda ve doya doya seviyorum onu..diliyorum ki sen de yanına alacaksın kuzularını..kalbim ve dualarım seninle..

8. 6 Eylül 2009
  9. Feyza79

Feyza79 kar ciceklerim Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    rabbim insallahh hayirlisi ile kucagina almayi eve dönmelerini nasip etsin insallah cok güzel bir sekilde atlatcaklar .rabbim bu güzel ayin hürmetine bebeklerine yardim etcem.onlar sen gibi sabirli bir annenin evlatlari sen pes etmedin sonuna kadar dayandin onlarda senin evlatlarin onlarda dayancak az sabir.insallah diger ardaslar gibi sende müjdeyi verceksin bize.rabbim sifalarini versinnnn insallah bayramda hepside eviniz de olacak ve harclik topluycaklar:)

10. 6 Eylül 2009
  11. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canımmmmmmmm ınş ebışlerın kucagına gelıcek hersey guzel olucak rabbım yarcımcuın ols hıç uzme kendını moralın ıyı ols canım...............ınşşşşşşşşşşşş .............gelıcek kuzuların........

12. 6 Eylül 2009
  13. gizzem

gizzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    958
    Ödül Puanları:
    188
    inş en kısa zamanda bebeklerin sağlığına kavuşur ve senin sıcak kucağına gelirler cnmm

14. 6 Eylül 2009
  15. EU2

EU2 Guest

maşallah canım ..Allah bağışlasınn ,, ne tatlıdırlar şimdi onlar,, en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde dönerler evlerine inş...:Saruboceq:

16. 6 Eylül 2009
  17. Payam

Payam Hayat ben sana küstüm.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gözünüz aydın.allah analı babalı büyütsün,ömürleri uzun olsun inşallah.eminim onlarda biran önce evlerine gelmek istiyorlardır, en kısa zamanda sağlıkla büyüyüp gelsinler annelerine....

:nazar: a.s. :Saruboceq:

:ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

18. 6 Eylül 2009
  19. glsh85

glsh85 Guest

ınsallah bı an önce ıyı olurlar ...