Uçakla yolculuk..

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve Meral tarafından 6 Şubat 2009 başlatılmıştır.

6 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Meral
  1. Meral

Meral Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Kızlar, aranızda bebekle birlikte uçak yolculuğu yapan var mı? Ayın 13'ünde Antalya'ya gidecez kısmetse. Kardeşimin nişanı var. Selin çok huysuz bir bebek olduğu için çok korkuyorum. Eğer kalkışta ve inişte emmezse basınç farkından dolayı kulakları ağrıyacak ve kalacağımız 3 gün hem o hem ben perişan olacağız. Bu konuda tecrübesi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.

2. 6 Şubat 2009
  3. bxixdxixxsxxixm

bxixdxixxsxxixm KALBİM EGE' DE KALDI Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım dah çok küçük bence o basınca dayanamayabilir. Otobüsle falan gitseniz...

4. 6 Şubat 2009
  5. Meral

Meral Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canım otobüsle 10 saat sürüyor. O kadar vakit Selin'i otobüste ya da arabada mümkün değil oyalayamam. Yirmi dakikalık yolda bile bi iki kez durup bezde sallıyoruz. Bi kere huylandı mı eyvahlar olsun!!! Yandık valla... 10 saat boyunca ağlar inan ki... Doktor uçakta bir sorun olmayacağını söyledi. Sadece kalkışta ve inişte bişeyler emmesi gerekiyor ki ağırmasın kulakları. Ama dediğim gibi huyu bi tutarsa ne yer ne içer. En sevdiği şey olsa bile istemiyor. O yüzden korkuyorum işte...

6. 6 Şubat 2009
  7. u2rem

u2rem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm biz de ayın 25 inde uçağa bincez zeyneple ilk defa 1,5 saat nasıl olcak bilmiyorum ama denememiz lazım çünkü nisanda 13 saatlik bir uçak yolculuğumuz olacak kısmetse:)))

8. 6 Şubat 2009
  9. yabgu

yabgu Guest

canım ınan nasıl oldugunu bılmıyorum
    kız 13 saat mı sorması ayıp nereye yolculuk

10. 6 Şubat 2009
  11. Meral

Meral Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    oy oy oyyyy... 13 saat mi? Amerika'ya mı gideceksiniz?

12. 6 Şubat 2009
  13. olric

olric Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben izmir-istanbul arası 2 kere gidip geldim 6 aylık oğlumla..hiçbir problem olmadı..kalkarken mama verdim..inişte su verdim ama içmedi..ağlamadı-bağırmadı..sadece 45 dak.oyalamak biraz sorun oluyo..dergiydi,poşetti,oyuncaktı vs..onlarla da oyalandı...çok rahat oldu ama benim oğlum sakin bir bebek..siz de nasıl olur durum bilemiyorum..

14. 7 Şubat 2009
  15. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim mutlaka emmesini sagla. yani illa meme verecem diyorsan o ayri ama biberon ile neden emmesin ki? veya kikla verebilrisin. onemli olan agzini acip kapamasi.

bende bebegim 1 hafta 10 gunlukken boston'dan istanbula ucacaz. insallah sorun yasamayiz diye dus ediyorum.

16. 7 Şubat 2009
  17. bxixdxixxsxxixm

bxixdxixxsxxixm KALBİM EGE' DE KALDI Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    İnşallah emer ve sorun yaşamazsınız.

18. 7 Şubat 2009
  19. esoess

esoess kocasına ve kızına aşık.. Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben 2 aylıkken ozman antalyada oturuyodum uçakla istanbula gittim geldim kalkarken biraz huysuzlanıdı bide emziremedim ama uzun sürmesi sonrada inene kadar uyudu daha sonrasında bi huysuzluk yaşamadım 5 aylıkken bide istanbula taşındık ozmanda emmedi ama ben poşetlerle oyuncaklarla su içirerek zamanın geçmesini sağladım yine sonrasında bi huysuzluk yaşamadık sende ilgisini çekecek bişeyler al yanına umarım sorunsuz bi yolculuk geçirirsiniz