Ücretsiz Tüp Bebek Çekilişi İçin Son Günler Kaçırmayın

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Barcman tarafından 21 Aralık 2008 başlatılmıştır.

21 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Barcman
  1. Barcman

Barcman PR UZMANI Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    Anne Adaylarına Anneliği Armağan Ediyoruz​

Maya Tüp Bebek Merkezi’nden Kadınlar Kulübü Üyelerine Özel Ücretsiz Tüp Bebek ve Bütünleşik Tedavi Planı.

Maya Tüp Bebek Merkezi, anneliği yaşamak isteyen anne adaylarına çok özel bir fırsat sunuyor. Anketi dolduran 750. kişiye ücretsiz tüp bebek tedavisi armağan ediyoruz. Anketimizi dolduran tüm üyeler ise “Bütünleşik Tedavi Planı”ndan yararlanma hakkı kazanacak.

Çekilişimize katılan 750. üye, 1800 Euro değerindeki jinekolojik muayene, sperm tahlili ve geri kalan tüm tedaviyi kapsayan, ücretsiz tüp bebek tedavisi ve Maya Konukevi’nde konaklama hakkı kazanacaktır. (İlaç masrafları, ilave olarak çıkabilecek ek tedavi giderleri çifte aittir.)

Konun devamı ve detayları için burayı tıklayınız.

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Ocak 2009
  2. 21 Aralık 2008
  3. mumudihaba

mumudihaba 6 MELEK ANNESİ Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    Teşekkürler daha öncede böyle bir başvuru vardı acaba aynı mi tereddüt ettim ama fromu kabul edildiğine göre inş hayırlısıyla kabul edilinir

4. 21 Aralık 2008
  5. Barcman

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    hayırlı olsun canım şans bu bellimi olur inşallah 1000 incilerden biride sen olursun bende hayırlı bir işe vesile olurum:lepi:

6. 22 Aralık 2008
  7. fical

fical belki bir gün.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende formu doldurdum ya nasip :)

8. 2 Ocak 2009
  9. nehiray

nehiray Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya allah senden razı olsun.... allah ne muradın varsa versin

az önce bir haber aldım ankaradan aradılar tüp bebek kazanmışız :) ve ben ağlamaktan konuşamadım,eşim konuştu...ben dayımların adına doldurmuştum formu hatta çıkacağını tahmin bile etmiyordum hatta unutmuştum bile,,,ve az çnce kazandınız diye arayınca nasıl sevindim ya anlatamam şuanki duygularımı ya hala titriyorum..hemen yengemi aradım10 yıldır olmuyodu onlarında bebekleri inşallah 2009 çok uğurlu gelecek onlara.....allahhımmmm sen herşeyin hayırlısını ver yarabbim.....sana çok amam çok teşekkür ederim barçman...yengem bu supriz karşısında şok oldu ya canım nasıl sevindi anlatamam

10. 2 Ocak 2009
  11. Barcman

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    nasıl sevindiğimi anlatamam canım inşallah yengen bebvişini sağlıkla kucağına alır:CüvCüv::lepi: