Ücretsiz Tüp Bebek

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve xvyz tarafından 18 Mart 2010 başlatılmıştır.

18 Mart 2010
    Konu Sahibi : xvyz
  1. xvyz

xvyz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar memorialde bi kampanya başlamış bi firma bazı özelliklere sahip çiftlere ücretsiz tüp bebek yapıyor haberiniz olsun...belli şartları var tabii ama çok ağır şartlar değil..

2. 18 Mart 2010
  3. tok

tok Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    neymiş peki şatrlar yazabılırmısın canım

4. 18 Mart 2010
  5. fical

fical belki bir gün.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar arkadaşım bilgini paylaşırsan sevinirm...

6. 18 Mart 2010
  7. anjelic

anjelic miyav Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    yaaa arkadaşlar boşverin bunu, şartları yaş, belirsiz infertilite vs. gibi sanırım ama asıl önemli nokta yeni denenecek ilaçlar olması, sizler de bir nevi kobay olarak seçiliyorsunuz, bunun için üste para verseler yapılmaz, sağlığınızla oynamayın, denenmiş ilaçlarda bile o kadar dövünüyoruz hormon yüklemesi sonu ne olacak diye, bu işlere girmeyin sakın, benden iyiniyetli bi uyarı.

8. 18 Mart 2010
  9. fical

fical belki bir gün.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaaa arkadaşlar boşverin bunu, şartları yaş, belirsiz infertilite vs. gibi sanırım ama asıl önemli nokta yeni denenecek ilaçlar olması, sizler de bir nevi kobay olarak seçiliyorsunuz, bunun için üste para verseler yapılmaz, sağlığınızla oynamayın, denenmiş ilaçlarda bile o kadar dövünüyoruz hormon yüklemesi sonu ne olacak diye, bu işlere girmeyin sakın, benden iyiniyetli bi uyarı.

canım amerikan hastaneside böyle kobay aramıştı bende iyi niyetle birilerine tüpbebekte yardımcı olmak istiyorlar zannettim kobay durumu varsa zannetmemki kimse yanaşsın...vay anasını kimse artık bedava iyilik yapmıyor.güya müslümanız..sorgulamak gerekir..

10. 18 Mart 2010
  11. yasminm

yasminm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    bende sana katılıyorum.hele bu tüp bebek işinde o kadar çok para varki.bizler ne olursa olsun bebek sahibi olmak için elimizden geleni yapıyoruz.arkadaş şartlarınıda yazsaydı da görseydik.nasıl ücretsiz yapıyolar diye bende düşünmüştüm.dediğin gibi kobay arıyolarsa diyecek hiç bir şey yok.sağlık adına türkiye de zaten her şey para.paran varsa bebek sahibi olmak için uğraşırsın yoksa da oturup kaderine küsersin.hele tek embriyo yasası ile devlet paran varsa defelarca dene yoksa otur oturduğun yerde diyo. neyse konuyu saptırdım galiba.bu işte bu kadar para varken nasıl ücretsiz yapıyolar diye düşünmüştümde cevabımı aldım galiba

12. 18 Mart 2010
  13. PAPATYAM

PAPATYAM 15 MAYIS kilolara savaş Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    bu bilgiyi nerden aldın canım sitesinde böle bir duyuru vsd ok yanılmış olmayasın

14. 18 Mart 2010
  15. PAPATYAM

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    arkadaşlar eşim aramış hastaneyi 34 yaş sınırı varmış byanlarda ve hastalık olmayacak denmiş yani sanırm bi sorun bulunmayan ve çocuğu olmayanlar içinmiş hatta eşime nerden öğrendiniz falan demiş telefonu açn kişi başvurun büyük şans belki burdan birine çıkar

16. 18 Mart 2010
  17. PAPATYAM

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    huuu kimseler görmedi hrhalde bu konuyu doğruymuş yani kızlar eminim hastaneden öğrendik yanii ihtiyacı olanlar denesin ama 34 yaşı geçmemiş olacakmış unutmayın

18. 18 Mart 2010
  19. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bende biliyorum bunu hatta bir arkadasa tavsiye ettim, ama yeni ilac konusunu bilmiyordum, o zaman dusundurucu. gerci ben boyle duymamistim, sebepsiz infertelitede ilk tup bebek denemesi yapacaklara diye biliyorum avrupa birligi destekli bir fonla yapiliyor.
    sebepsiz inefertelite diger sorunlardan farkli kizlar ilactan cok baska seyleri anlamaya yonelik bir arastirma olsa gerek; yoksa her gruptan cifte acik olurdu calisma, bir sorun zorla degil icinize sinmesse yaptirmazsiniz.
    ben yurt disindayim yoksa isterdim cunku cok ozen gosereceklerdir bu ciftlere tedavide diye dusunuyorum tabii her seyi ogrenin once bizde tam bilmiyoruz.