üçüncü çocuğuma hamile olduğumu bugün öğrendiim

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zeynepantalya tarafından 17 Nisan 2008 başlatılmıştır.

17 Nisan 2008
    Konu Sahibi : zeynepantalya
  1. zeynepantalya

zeynepantalya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar iki kızım var büyüğü 3 yaşında küçük 7 aylık ve bugün 6 haftalık hamile olduğumu öğrendim.eşim bu habere çok sevindi adeta uçtu.ama ben pek sevinemiyorum ve kimseye söyleyemiyorum.görümcem benden büyük olmasına rağmen 8 yıldır yeni hamile kalabildi aşağıyukarı birer ikişer ay farkla doğum yapıcaz.çünkü aldıramam.kıyamam.utanıyorum onlara söylemeye.nolur beni rahatlatacak bişiler yazın.aynı durumu yaşayanlar varmı.? cvp lütfeen.

2. 17 Nisan 2008
  3. EmirkanVeEymenin Annesi

EmirkanVeEymenin Annesi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Canım benim öncelikle hayırlı olsun ne güzel üçüde ardarda. Herkezin kendi hayatı var hiç utanma sonuçtagörümcenden hamiley7miş birliktte büyütürsünüz bebeklerinizi..

4. 17 Nisan 2008
  5. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    hiç utanılacak bir şey yok. sen ve eşin istiyorsanız allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. ama iyi cesaret doğrusu ben ikinciyi tereddütteyken sen 3. yü hatta peşpeşe neredeyse yapıyorsun. yavrularınla , eşinle mutlu ve huzurlu bir ömrün olur inşallah...a.s.

6. 17 Nisan 2008
  7. EU3

EU3 Guest

Canım gözün aydın tebrıklerrrr darısı başımıza inşallahhhh

8. 17 Nisan 2008
  9. h_i_s

h_i_s OĞLUM BERKİN'İM <3 Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    153
    Canım sen ve eşin istedikten ve bu bebeği kabul ettikten sonra hiç sorun değil, eninde sonunda öğrencekler ne de olsa....

10. 17 Nisan 2008
  11. kasem

kasem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sevinmen lazım alah sana evlat nasip ediyo daha ne istiysun mutluysan problem yok.allah hayırlı etsin inş

12. 17 Nisan 2008
  13. yelsan

yelsan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım hayırlı olsun küçük 7 aylık canım hepsini biranda büyütür çıkarsın işte ama çok zor olur rabbimin takdiri mutlulugunuza mutluluk katmış canım ne utanacan söyle ne olacak hayretsin kaç yaşındasınki hamilik zor öptüm

14. 17 Nisan 2008
  15. ayxsxe&serkan

ayxsxe&serkan BİRİCİKLERİMMMMM.. :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ayyyy Utanacakk Ne Varrr Işte Bebeğin Oluyooooooo Hiç çekinme Söyle Canimmmm Allah Sağlikli Bir şekilde Kucagina Almayi Nasip Etsinnnnnnn

Bu Arada Antalyada Misin Neresindeee Hemşoooooooooo

16. 17 Nisan 2008
  17. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    canım benimde 3. hamileliğim ..biri 8 biri 5 yaşında iki cimcimem daha var ... Allah analı babalı büyütsün inşallah .. sağlıklı sıhhatli olsun.. utanılacak bişi yok bence..

18. 17 Nisan 2008
  19. zeynepantalya

zeynepantalya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    utanmamam gerektiğini eşimde söylüyo ama içim sevinmio diil ya.çocukları olan bilir çocuk olsun on tane olsun valla.ama hamilelik,hayaller,zorluklar insanı caydırıyo.şimdiden öğrendiğim günden itibaren monotonlaşmaya başladım.neden insan hamileyken kendini salıverir.hiç doyasıya geçirilmio.aman bitsin aman geçsin denio.neyse daha erken alışırım mecburen.birde kendini belli etsin burdayım desin tamam.aslında çocukları çok severim.hayırlısı olsun.herkese eşleriyle çocuklarıyla mutluluklar dilerim.saolun.
    ben antalya Larada oturuyorum hemşerilerim varmı?Antalyaya geleli 2-3 ay oldu.burayı sevdim.çok bi yer bilmiorum ama yavaş yavaş keşfediyorum.büyük kızım kreşe gidio ben ufaklıkla keşif gezilerine çıkıyorum.Antalyalı hemşerilerimle diyoloğa geçmek isterim.