Ucundan kopan saçlara bi çözüm varmı

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve tedil tarafından 18 Eylül 2008 başlatılmıştır.

18 Eylül 2008
    Konu Sahibi : tedil
  1. tedil

tedil Guest

arkadaşlar saçlarım ince telli ve düz dibinden uzuo uzuo ucundan kopuosenağlamahiç bi şekilde bunu önleyemedim önerileriniz varmıı?????

2. 18 Eylül 2008
  3. Beauty 20

Beauty 20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benimde koptu saçlarım, ben şimdi elidorun saç bakım maskesini kullanıyorum. çok memnunum a.s.

4. 18 Eylül 2008
  5. tedil

tedil Guest

peki elidorun hangi rengini kullanıyorsun????saçların benimki gibi ince telli ve düzmü??a.s.

6. 18 Eylül 2008
  7. imparatorice

imparatorice Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynı sorun bende de vardı saçlarımı uzatamıyordum deli oluyordum ama artık sorunu çözdüm. schwarzkopf gliss oil nutrive in kolay kırılan uzun saçlar için bir ürünü var onu aldım kullandım ve şu an saçlarımda tek kırık yok nazar degmesin gercekten cok etkili oldu.hihoyyyt

8. 18 Eylül 2008
  9. ece_kaan

ece_kaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sonradan bişi yapamazsın önce kestir sonra sürekli düzgün bakım yap ozaman kırılmadan uzar benmde saçlarım çok uzun sürekli bakıorum ama gene azda olsa var tamamen engel olmazsın sürütnmeden dolayı bile kırılıyo en aza indirmeye çalışıyorum aralıklı kalın dişli tarakar kullanmak gerekio bunun gibi bazı kurallar var dikkat edersen en aza indirirsin

10. 19 Eylül 2008
  11. Beauty 20

Beauty 20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm sarı rengini kullanıyorum. saçım kalın telli ve düz.hiç kırığım yok :nazar:

12. 19 Eylül 2008
  13. Proserpine

Proserpine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    schwarzkopf gliss oil nutrive işe yarıyor mu bu konuda gerçekten CADIARZU
    benim de çok kopma oluyor, aynı şekilde uzun ve düz, uçlarında kırıklar ve çatallanmalar oluyor, kendim kesiyorum gördükçe ama, kesmezsen de çatallanma saç telinin yukarsına kadar gidiyor ve daha uzun bir tel kırılıp kopmuş oluyor. Bir yandan uzatırken bir yandan kırılıyorlar CADIARZU

14. 19 Eylül 2008
  15. imparatorice

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim saçlarım da aynen dedigin gibiydi.ince telliler cansızlar sürekli kırılıyordu ne dogru güzgün uzatabiliyordum ne de şekle giriyorlardı.uzasalar bile cok saglıksız ve kötü görünüyorlardı.
    önce gittim kırıklardan tamamen arınacagı şekilde kestirdim.zaten kesilince saç hemen canlanıyor.sonra adam gibi bakım yaptım.banyodan cıkınca saçlarıma gliss oili kullanıyorum uzun süredir.saçlarım uzadı ve kırık yok şu an ve cok canlı parlak yumuşacıklar...yalnız cok dikkat ediyorum..bende işe yaradı cok memnunum.önceden jöle falan filan kullanırdım şekle sokmak için şimdi hiçbirine gerek kalmadı..:sm_cool:

16. 19 Eylül 2008
  17. jeyloo

jeyloo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    glissin hangi rengi bu?
    Ve ne ürünp maske mi ne?
    Sanirim sari heralde, ben yumusatici kremini kullaniyorum, sen?

18. 19 Eylül 2008
  19. imparatorice

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hem glissin şampuanını kullanıyorum hem de bu dedigim saç kremini.evet sarı olanı ama aşagı yukarı bütün çeşitleri sarı renkte...maske degil.
    benim kullandıgım gliss oil nutrive sıvı saç kremi -kırılmaya karşı koruma-kolay kırılan uzun saçlar için olanı..aynen yazdım.:smiley-cool: