üçüz gebeler ve anneler yardım lütfen

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve nexsxemi istiyorum tarafından 24 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : nexsxemi istiyorum
  1. nexsxemi istiyorum

nexsxemi istiyorum ben artık anneyim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar beni hatırlayan vardır ben tüp bebekle üçüz gebeyim ilk dört ay kanamayla geçti ama şimdi iyiyim. kanamalardan redüksüyon da yapılamadı. şuanda 22. haftamdayım 2 kızım 1 oğlum olacak inşallah. ama sorunlarım var. şuan yatarak yazıyorum üç haftadır yataktan kendi başıma kalkamıyorum. bacaklarımın gövdeme birleştiği yerde iç tarafta tarifi imkansız ağrılar var. bazen bacağımı oynatamıyorum tıpkı felçli gibi kitleniyorum. sağa sola annem dönderiyor.şimdi birde karında gerilmeler eşlik etti. yatağa bağlandım
    ağrılar eklem yerindemi kaslardamı anlamıyorum tarif de edemiyorum. bu durumu yaşayan varmı lütfen yardım

2. 24 Mayıs 2010
  3. ucrubana

ucrubana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim üçüde sağlıklı duruyor maşallah sana ben cesaret edemedim birini feda ettim hatırlarsan bir kız bir erkek bekliyorum ağrılarını dr a sor ama bence yükten kaynaklanıyordur bende ayakta durunca aynı yerlerim ağrıyor yatınca geçiyor rahim büyüdükçe baskı yapıyor tek sıkıntın bu olsun Allah üçünüde kucağına almayı nasip etsin

4. 24 Mayıs 2010
  5. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.323
    Ödül Puanları:
    163
    Canım 3 yavrunada sağlıkla kavuş inşallah.

Bahsettiğin ağrılar bendede çok oluyor.Hatta yürüyemiyorum bile çoğu zaman.Gece sağdan sola dönmek bile işkence gibi.Seninde bu ağrılar normal bence 3 bebek onların keseleri sıvıları ağırlıkları çok fazla.Rahim taşımakta zorlanıyor.Rabbim yardımcın olsun.

6. 24 Mayıs 2010
  7. pitos25

pitos25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım 27. haftalarda bende senin gibiydim ama bacağına vuruyorsa dr sormanda fayda var diye düşünüyorum en azından magnezyum verir yada dozajını arttırırsa daha rahatlarsın karnında gerilme olmas normal ama kasılmamı gerilmemi olduğunu iyi ayırt et canım bebeklerin toplanıp basınç yapıyorsa dr haber ver ALLAH yardımcın olsun

8. 24 Mayıs 2010
  9. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım ya ınş al saglıkla kucana ınş............bıraz daha dayan canım.........nılın dedıgı gıbı dr a sor.........bu kadar rahatsız olmaman gerek magnezyum eksıklıgı olabılır ılac verır........yataktan kalkmak cok zordu ama öle bacagıuma vuran bı sey yoktu benım evde yurumem rahattı karnını gerılmesı normal ama kasılmayla ayırt et canım .........saglıkla ılerle ınş belkıde hep yatmandandır ben heop uzandım ama evde yurudum devamlı dısarı cıkmadım...........rabım yardımcınız ols tum hamılelerın .........bol vıtamın al hazıor yaz gunlerı meyveler bol............opt canımmmmmmmmmmmmm

10. 25 Mayıs 2010
  11. nexsxemi istiyorum

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yorumlara teşekkürler.kızlar ağrılar tarifsiz sanki balık oltasının ucundaki çengelli iğneyi bilirmisiniz işte o iğnelerden bacağımın üst iç bölgesinde gövdeye birleşen yerinde ve vajinal bölgeye saplamışlar ve etlerimi lif lif geriyorlar. şimdi doktordan geldim üçüzlerde herşey olabilir normal diyor. bebeklerimin üçüde 21+3 günlük ve 420 gr doktor güzel dedi sizce nasıl

12. 25 Mayıs 2010
  13. nexsxemi istiyorum

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bacakta normalde ağrı yok hiçbiryerimde ağrı yok sadece vajinal bölge cıvarı üst bacak birleşim yeri geriliyor çekiliyor eklem yeri bile açılmış sanki. ama buna şükür put kesilip yatmayada razıyım yeterki onlara bişe olmasın.
    BıRCE35 canım bende feda ettim ama ilk 4 ay yoğun kanama dolayısıyla redüksiyon yapılamadı mecbur üçüz devam ettik allah sonumuzu hayır getirsin

14. 25 Mayıs 2010
  15. meryem42

meryem42 ALLAHIM SANA EMANETIZ Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    allah yardimcin olsun canim guc kuvvet versin bende ucuzlerime hamileyim 20 haftalik
    allaha sukur bastaki bulantilar kusmalardan baska sikyatim yok o da gecti allaha sukur simdi
    biraz bulanti var ama yinede bunada sukur insallah bundan sonrada fazla sikayetim olmaz
    insallah sende daha iyi olursun
    allahim guc versin bize

16. 25 Mayıs 2010
  17. ayca_can

ayca_can 3'üzlerim geldi ;)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende tüp bebek değil normal ama üçüz hamileyim ve benimde 2 kız 1 oğlum olucak.senin baya sorun olmuş ilk zamanlarda benim tek sorunum mide bulantılarımdı oda 16. haftada bıçak gibi kesiildi.şuanda rahatım ayda bir kontrole gidiyorum.şuan 19 uncu haftanın içindeyim.ağrım pek yok diyebilirimsadece bi kaç gündür çatı denilen bölüm var ya o kısımdaki kemiklerimin ağrıdığını hissediyorum ki çoğu kişide normal diyor çatılar kendilerini normal doğuma hazırlıyor diyolar çok hamile arkadaşımda aynı ağrılar olmuş.ama senin sanırım çok şiddetli dr mutlaka sor bence.

Son düzenleme: 25 Mayıs 2010
  18. 25 Mayıs 2010
  19. pitos25

pitos25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    meryem ve ayçacan kızlar hayırlı olsun sizi ilkkez görüyorum bizim topiğede uğrasanıza arada ayçacan demek normal yolla kaldın hamile ne güzel ilk bebeklerinmi