ucuz şampuanlar mı kullansak?

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve benvehedeflerim tarafından 7 Kasım 2009 başlatılmıştır.

7 Kasım 2009
    Konu Sahibi : benvehedeflerim
  1. benvehedeflerim

benvehedeflerim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Acaba ucuz şampuanlardan mı kullansak?Duru,Hacı Şakir ya da İpek kullanan var mı?Lütfennn yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar hala bulamadım şampuanımıakannehir

2. 7 Kasım 2009
  3. Kelimeler Yetse

Kelimeler Yetse Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ipek kullandım kısa bi süre yazın..başka şampuan bulamamıştım markette ipek alıyım dedim..baya iyi yumuşak yapıyo saçı ama kepek de yapıyo diye hatırlıyorum her zaman kullanılmaz yaniyerimseniben en azından ben kullanmam kaydirigubbakcemile5 komili zeytinyağlı (boyalı saçlar için olanını) kullanıyorum son zamanlarda bak onun da fiyatı uygun 4 küsür bişey..gerçi fiyatla alakası yok onu kullanmamın kaydirigubbakcemile3 işte böyle:içelim:

4. 7 Kasım 2009
  5. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    ben elidor kullanıyorum ama arada bir şampuanımı değiştiririm mesela şu anda duru kullanıyorum ben gayet memnunum. kepek yapmadı yumuşak ve parlak saçlarım.
    hacı şakirin şampuanından sonra bizim bir komşu bitlenmiş ama şampuandanmıdır nedendir bilmem gamyoncuiremsu

6. 7 Kasım 2009
  7. benvehedeflerim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bugün markette komili zeytinyağlı şampuana baktım kokusu falan da güzel.Saçlarım boyalı değil bana uygun olanı da işe yarar inş.düşündüğüm şampuanlardan biri de bu aslında.

8. 7 Kasım 2009
  9. benvehedeflerim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Elidoru 1 kutu kullandm ben de önceden ama sonra yine bi saç dökülme bunalımına girip onu da değiştirmiştimkaydirigubbakcemile3gelen gideni aratıyo hala arıyorum saç dökülmemi azdırmayacak bi şampuan.Artık dökülmesini durduran falan istemiyorum azdırmasın yeter.Bu konuda tavsiye eder misin elidoru peki?

10. 8 Kasım 2009
  11. benim_olan

benim_olan Canım esadımmm Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    komili sakın alma eğer saçın gür kalın telli ve kuruysa ben hem bal özlü olan sarısını hemde ısırgan otlu olan kepeğe karşısınıyani mavisini denedim bal özlü sarısı gene çok fena değildi ama ikiside hem kepeği yok etmiyor hemde saçı çok dolaştırıyor açılmıyor tek güzel yanı kokuları canım duru bi ara köye gittiğimde kullanmıştım bekarken oda çok fena değildi ama kepek yapıyorlar ipekten memnun olan çok var onuda hiç denemedim düşünmüyorumda çünkü okadar pahalı şampuanın yanında neden bunlar ucuz bu kadar kafama takılmışır her zaman.komiliden sonra ucuz şampuanlara güvenim artık sıfır:umursamaz:

12. 8 Kasım 2009
  13. benvehedeflerim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım teşekkür ederm cvbn için her gün kararım başka bi şampuana yoğunlaşıyo sanırım blendax kullanıcam artık.inş saçlarım daha fazla dökülmez iyice seyreldi.

14. 8 Kasım 2009
  15. MENAR

MENAR Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım saç tipini bilmiyorum ama benim saçlarım çabuk yağlanıyor
    ve kalın telli.
    babam marketten alışveriş yaptığında 5 tane duru 5 tane hacı şakir şampuan vermişlerdi kaydirigubbakcemile
    aman Allah'ım mahvetti saçlarımızı :umursamaz:

yazın duş jeli olarak kullandık hepsinikaydirigubbakcemile

Benim favorim komili ve elidor saçıma en iyi gelenler bunlar
    eğer ikisini bulamazsam rejoice alıyorum o da güzel.

16. 8 Kasım 2009
  17. ndh1903

ndh1903 evli:)mutlu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kendimi bildim bileli Clear kullanırım, çokta memnunum ama istikrarla da alakalı sanırım.sürekli değiştirmek döküyormuş saçı :icecream:

18. 9 Kasım 2009
  19. benvehedeflerim

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Duş jeli mi tamam vazgeçtim:1shok:
    benim saçlarım normal hatta biraz da kuru diyebilirim canım ve dökülmeyi çok seviyo beni deli ediyodelikafadulden
    Şu an ya blendax alıyım ya da elidorun maskesiyle falan saç bakım setini alıyım diye düşünüyorum hayırlısı bakalım.