üçüzlerim için ..

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve TopukluAyakkabi tarafından 25 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Eylül 2010
    Konu Sahibi : TopukluAyakkabi
  1. TopukluAyakkabi

TopukluAyakkabi Tuna-Öykü-Naz :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba arkadaşlar.

nasip olursa 2 kız 1 oğlan annesi olucam.. ama sizlerde bilirsiniz ki manevi doygunluğunun yanında maddi sıkıntısı da var..
    benim sizlerden ricam şu an da kullanmadığınız bebek gereçlerini bana gönderebilirmisiniz? bu şekilde bir mesaj yazağım aklımın ucundan geçmezdi ama tek eşimin maaşıyla 3 çocuğun ihtiyaçlarını karşılamak zor olucak bizim için..bana yardımcı olabilecek varsa aranızda özelden ulaşabilirsiniz..

şimdiden teşekkür ederim

2. 25 Eylül 2010
  3. gamzelim.66

gamzelim.66 en buyuk duamsin bebegim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ayyyyyy ALLAH bagislasin canim..ne kadar guzel bi duygudur,, bende daha yeni hamileyim canim ilk bebegim..ins sana burda yardimci olucaklardir..bebeeklerine iyi bak onlar kendi riziklariyla gelirlermis zaten,,

4. 25 Eylül 2010
  5. canan2508

canan2508 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    tüh ya bende böyle topik açmıştım birbaşkası istedi ona göndermek için hazırlaıdm koli bulup yollayacağım işallah sanada gönderebilirim canım benim allah yardımcın olsun dara sokmasın sneiii

6. 25 Eylül 2010
  7. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    hangi şehirde oturuyosun canım şuan kullanıyorum ama sen doğuranaca benim işim bitmiş olur zaten yollarım allahın izniyle..

8. 26 Eylül 2010
  9. TopukluAyakkabi

TopukluAyakkabi Tuna-Öykü-Naz :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    hepinize ilginiz için çok teşekkür ederim. ben balıkesirde oturuyorum arkadaşlar..
    rabbim evlatlarınızı sizlere bağışlasın

10. 26 Eylül 2010
  11. burcinn

burcinn Ayşenur ve Çınarın annesi Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim de bir kızım ve bir oğlum var..bana özelden adresini yolla en kısa zamanda..sana bir pembe bir mavi pierre cardin marka tertemiz 2 tane ana kucağı yollamak istiyorum..bir de iki tane sepet beşik..sen içlerine döşek nevresim vs ayarlarsın sanıyorum..hani şu süslü püslü olup da mevlütte falan kullanılanlar var ya onların beşikleri..şimdiye kadar küçülmüşlerimi hep verdim ama bu sene aldığım kışlıklardan da yollarım..sen bana adresini yolla ben kuzularını hiç bırakmam..aydan aya sen yeter diyene kadar devamlı bişeyler yollarım..adresini telefon numaranı da ver..konuşuruz..

12. 26 Eylül 2010
  13. esrayagmur

esrayagmur mustafa yusuf'um geliyo.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    maşallah arkadaşlar..gözlerim doldu inanın bu yardımlaşma maşallah..RABBİM BEBİŞLERİNİZİ VE SİZLERİ DARA SOKMASIN...MAŞALLAH...

14. 26 Eylül 2010
  15. kevser14

kevser14 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım burçinim aynı kargo yapalım, adresi al sende, bende de 2 kıza elbieler ciciler var :)

16. 26 Eylül 2010
  17. burcinn

burcinn Ayşenur ve Çınarın annesi Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    108
    Tamamdir süper oldu bak bu:)) ben tikistirdigim yerden hele bı cikariyim cingen salıncağını falan da yollicam.. Yüküm çok oldugundan kargoyu eve cagiricam sen bırakırsın bana olmadı.. Optum canım Allah razı olsun..

18. 26 Eylül 2010
  19. kadesa

kadesa Manyak Mıknatısı! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    29.768
    Ödül Puanları:
    463

yavrularını Allah sana bağışlasın canım,sağlıkla gelirler İnşallah..üçüz deyince yüreğime bıçak saplanıyor sanki,redüksüyondan dolayı..aklımda hep acabalar var...neyse....

canım bende birşeyler yollamak isterim..benim bebeklerimin ikişer yatakları var..birisi iki katlı ikiz bebek beşiği onu yatak odamıza koyduk geceleri yanımızda olsunlar diye, diğeri de kendi odalarında mobilyalı takım yatakları..ikiz bebek beşiklerimizi 6 aya kadar kullanıcaz ama ondan sonra yollayabilirim..pusetlerimiz var iki tane,onlarıda kullanmayacağımız zaman yollarım..bir tane kangurumuz var..bunları yollayabilirim.aslında prematüre kıyafetlerimiz falanda vardı ama komşumuz hamile ona verdim bir çoğunu..adresini özelden atarsan sevinirim..

haa bu arada istersen ikiz beşiklerimizin fotosunu çekip koyayım buraya,işime yarar dersen yollayayım ne dersin?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.