üçüzüm olucak !!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve açeyla tarafından 12 Ocak 2009 başlatılmıştır.

12 Ocak 2009
    Konu Sahibi : açeyla
  1. açeyla

açeyla Açelya Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar şuanda 6+2 günlük hamileyim. transnferin 12.günü beta hcg 548 çıkmıştı. 5 haftalıkken 3 kese görüldü bugünde 3 tane atan kalp gördük. herşey çok iyi gidiyor şuanda.bebeklerimi gördüm. çok şükür Allahıma. Doktorum üçüz devam ettiğim takdirde başımıa gelebilecek risklerden bahsetti. üçüz hamileliğin çok riskli olduğunu söyledi. Redüksüyon (gebelik indirgeme ) işlemi ile ikiye indirilmesi gerekebilir dedi. yinede en son karar bize aitmiş.
    doktorumda böyle bir şey beklemediği tamamen süpriz olduğunu söyledi. birşey dediğim yok herşey Allahın takdiri. Ama kafam çok karışık.
    12. haftaya kadar süremiz var. iyi düşünüp karar vermemiz gerekiyor. hangi birine kıyarım ben. hamile olduğuma sevinemiyorum şuanda. zor bulduğum bebeklerimden birine nasıl kıyabilirim. Allahım herşeyin hayırlısı olsun.

2. 12 Ocak 2009
  3. elif23

elif23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bana sorarsan bu soruya ancak sen cevap verebilirsin ama bekle derim eğer bir sağlık sorunu gelişmiyorsa indirgeme bence yaşama hakkını alma elinden ama senin ve 3 üzlerin bir sağlık sorunu olacaksa indirgemenlazım benim düşüncem böyle

4. 12 Ocak 2009
  5. iremNaz

iremNaz Annesinin bitanesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun canım bende yarın sonuç almaya gitcem benim tek kondu ........eğer çok sağlık problemin olmazsa aldırma Allah güç verir

6. 12 Ocak 2009
  7. EU2

EU2 Guest

öncelikle gözün aydın ama anlamadıgım risk halindemi bir tanesi alınacak yoksa riske girmemek içinmi böyle bişey yapılacak eger riske girmemek içinse tabiki yaptırma çünkü üçüz dogum çok sık görülen bi durum allah sanad yardım eder

8. 12 Ocak 2009
  9. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun.Allah kucağına almayı nasip etsin.evet zor bir karar ama bence hamileliğin iyi gidiyorsa ve bebeklerin gelişiminde bir sorun yoksa üçünü de doğur derim.geçenlerde gazetede okudum kadın altız doğurmuş.hepsi de yaşıyor Allah ın izniyle. tabii bakımları zor olacak tek başına halledemezsin.böyle eksileri de var ama işte, karar senin iyi düşün canım.hakkında hayırlısı olsun....

10. 12 Ocak 2009
  11. hallisna

hallisna Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim çok yakınım 15sene çocukları olmadı ve en sonunda tüp bebek işlemi ile üçüzlere gebe kaldı.. aynı şekilde söylendi biri alınacak dendi ama o istemedi.. tüm gebeliği boyunca yattı,sadece wc için kalktı.. yakınları koştu her işine kontrole özel araçla dikkatlice gitti geldi sarsmadı kendini ve en nihayetinde doğdular 3erkek 3üde sağlıklı çok şükür.. tombiş tombişler.. verilmesi çok zor bir karar..ALLAH yardımcın olsun.. senin ve bebeklerin hakkında hayırlısı,sağlıklısı ne ise RABBİM ona yöneltsin inş ..

12. 12 Ocak 2009
  13. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım hakkında hayırlısı olsun inşşşş...

14. 12 Ocak 2009
  15. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlısı ne ise o olsun....

16. 12 Ocak 2009
  17. iwy7

iwy7 hayat seni seviyorum Üye

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    88
    Gözün aydın canım, gerçekten çok zor bir karar. Bu kadar zahmetlerle can bulmuş bi yavruya kıymak...İnşallah hiç gerek kalmaz, gebeliğin sorunsuz devam eder ve üçüz annesi olursun.

18. 13 Ocak 2009
  19. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım dedıgın gibi hersey Allahtan. ben bu konuda kendı adıma kıyamazdım. çok fazla cumle yazmak istemıyorum. yanlış yonlendırmek yanlış fıkır vermek ıstemem. Allah doğru olan kararı verdirtsin sanada